Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Fiú vagyok, és nem...

Lányok! Fiú vagyok, és nem értem hogy egyes nők miért borotválják a lábukat/karjukat. A puncitokat igen,azt borotváljátok szerintem is. De a testeteket gyantázzátok könyörgök!!!! Nagyon visszataszíto tud lenni a szőr nőkön Ti hogy szoktátok és miért?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 10:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Már miért maradna rajtuk szőr, ha egyszer leborotválták?
2020. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mert kinő kb egy nap alatt. És megerősödik, szúrós lesz
2020. jún. 9. 10:49
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Már boccs, de a borotválás lényege, hogy nem marad utána szőr.
2020. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
És le is tudja borotválni már aznap - megjegyzem nekem legalább 3 nap mire elkezd kinőni addig sima marad - ellenben a gyantánál meg kell várni, hogy legalább 0,5-1 cm hosszúak legyenek a szálak.
2020. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld ki a gyantázást, és megérted, hogy sok nő miért nem csinálja.
2020. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Bocs hogy kérdeztem egy szerintem undorító rossz szokásról.
2020. jún. 9. 10:53
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem az a gond, hogy kérdezel, hanem hogy a kédésed egy katyvasz volt, tele hamis állításokkal és tévedésekkel.


Nehogy már megsértődj azok után, hogy egy teljesen természetes dolog miatt undorítónak nevezed mások testét.

2020. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Te se lehetsz még túl idős az fix
2020. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

a gyantázás egy igen fájdalmas művelet de nagyjából 3-4 hétig sima lesz az adott terület

A borotválás nem fáj de 2 nap múlva borotválhatod megint mert kinő a szőrű

Szóval lehet választani hogy a fájdalmasabb de jobb eredmény vagy a fájdalommentes de rosszabb eredmény

2020. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

#9


Ez nem mindig igaz, a szőrszálak nem egyszerre nőnek van hogy a gyantázás ideje alatt még nem volt teljesen kint egy szál, de kb 1 héten belül már ott van. Nálam legalábbis sokszor előfordul ilyen, úgyhogy csipesszel vagy epilátorral kell kiszedegetnem őket. És a gyantánál még mindig meg kell várni amíg elég hosszúak lesznek a szálak a borotvánál nem.


Borotválásnál pedig ha szerencsés az ember 3-4 nap is lehet amíg elkezdenek kinőni a szálak.

2020. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!