Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta vagy epilátor? És milyet?

Gyanta vagy epilátor? És milyet?

Figyelt kérdés

Eddig borotváltam a lábam, de egyre többször megfordul a fejemben, hogy váltani kéne. Már nagyon nehezen tudok olyan borotvát beszerezni, ami jó nekem - allergiás vagyok az aloefélékre.


Amúgy ez a félelmem a gyantával is, hogy esetleg aloés, mert az bőrnyugtató.


Melyik egyébként a jobb? Ki mit ajánl? - akár konkrét terméket is. Árban nem akarok nagyon elszállni, azért nincs akkora keret rá.



2020. júl. 2. 07:59
 1/4 anonim válasza:
74%

Nekem a gyanta vált be nem annyira fájdalmas és mivel érzékeny a bőröm és abból kimondottan van hipoallergén (rossmanban szoktam venni, hideg gyantacsíkot) sokall jobb minta borotva. Mivel több hetet is kibír viszont a negatívuma, ha izzadós a lábad akkor nehezebben szedi ki a szőr tüszőket. Tesóm évek óta epilál, nagyon fájdalmas, viszont már van a lábán terület ahol kikopott e miatt a szőre és nem nő vissza.

Viszont ha érzékeny a bőröd, ne epilálj mert attól könnyen kipattog a lábad.

2020. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szerencsére nem komolyabban izzadós a lábam, viszont érzékeny a bőröm.

Azért is gondoltam váltani, hátha akkor nem kéne hetente vagy gyakrabban szőrteleníteni ilyen nyári időben, amikor azért a rövid nadrág, szoknya szezonja van.

2020. júl. 2. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A dm-es cukorgyantát nagyon tudom ajánlani egyáltalán nem fáj és nem is drága de ha a neten beírod hogy cukorgyanta házilag akkor akár otthon is elkészítheted fillérekből
2020. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom nézni.
2020. júl. 7. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!