Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne tenni a sok...

Mit lehetne tenni a sok miteszer ellen?

Figyelt kérdés

Ti mit ajánlotok??

Segítsetek

Köszi

18l


2010. aug. 2. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó kössz.

Kérdeztem valamit- oké hogy sok ilyen kérdés van. De nem igaz, hogy nem tudtok válaszolni.

Pattanást azt általában megtudom oldani, de én miteszerekre vagyok kíváncsi.

Kozmetikust meg nem engedi a pénztárcám.

2010. aug. 2. 20:26
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és már próbáltam a miteszereket eltűntetni, igaz bolti termék volt az is, de nem sikerült azzal sem.

Garnier Pure-t használok, azzal sem jó.

2010. aug. 2. 20:27
 4/5 anonim válasza:

Sajnos nem nagyon lehet eltüntetni őket. Olvastam sok mindent mitesszer ügyben és csak ha rendszeresen (heti 1-2 alkalom) jársz kozmetikushoz, akkor lehet visszaszorítani őket (de akkor se teljesen). És ha abbahagyod, rögtön vissza is jönnek.

Viszont olvastam egy jót és én most így tisztítom esténként a bőrömet: egy bevizezett mosogatószivacsra tedd az arctisztító zselét és ezzel dörzsöld át a bőrödet. (az illető a durvábbik felével is átdörzsöli havonta, de én még nem vetemedtem rá...)

Nekem viszonylag jól ki szokta tisztítani, de azért még 1-2-t kinyomkodok én is utána. :)

2010. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A miteszer nem gyulladásos,mint a pattanás ezért otthon is megpróbálhatod.Kiugrani nem fog magától sem eltűnni,ezért finoman nyomd ki őket.Előtte tisztítsd le,gőzöld! és utánna használj fertőtlenítőt.Hetente egy agyagos pakolás is segít visszaszorítani őket.
2010. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!