Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt kopik ki a...

Mennyi idő alatt kopik ki a schwarzkopf live purple rose gold hajfesték?

Figyelt kérdés
Szóval, még Áprilisban befestettem a végét, viszont nem fogta be ezért a maradékkal még egyszer átmentem rajta. Szép és jó volt csak a lilából szőke lett, pedig nem festettem be szőkére.A gond az, hogy amikor mégegyszer átmentek rajta, akkor nem kentem el elég rendesen, így kb egy csíkban látszik, hogy a vége szőke:/.A kérdésem az, hogy mivel lehe elérni hogy a festék kikopjon.A másuk kérdés, hogy színtelen hennával lehet festeni?eléggé száraz a hajam, és ez elvileg segítene.
2020. júl. 15. 12:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve, ha hagyon lenőni akkor csúnya lesz vagy ez a legjobb megoldás.Az biztos, hogy nem akarom festeni
2020. júl. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!