Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egész hajat (hogyan) lehet...

Az egész hajat (hogyan) lehet rítkítani?

Figyelt kérdés
Szoktam látni ahogyan a haj véget rítkítják, de én az egészet szeretném, és nem csak a végét, úgy hogy a hossza mindenhol maradjon meg. (Mivel nagyon dús, melegít is és számomra könnyebb lenne kevésbé dús hajjal.) Ezt is ritkítóollóval csinálják? És ha az egész hajat ritkítják, akkor nem lesz az, hogy pl 1-2 tincs nagyon rövid a többihez képest? Vagy ez hogy működik? Esetleg tudtok videót linkelni?

2020. júl. 26. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg shaggy (nem tudom van-e magyar megfelelője) stílus segíthet. Vagy még van olyan, hogy hátul, alul (a nyaknál) lévő részt rövidebbre vágják vagy akár le is nyírják. Ez lehet zavarna ha össze akarod fogni. Láttam olyat hogy valaki otthon ritkító ollóval a tőnél belevágott a hajába. Viszont ha összefogás/elkezd nőni elég macerás tud lenni, illetve szana szét állnak azok a rövid szálak.
2020. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál ha mondjuk tarkónál és esetleg körbe is felnyiratnad a hajad.
2020. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!