Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak ha a rövid haj...

Mit csinaljak ha a rövid haj nem àll jol de soha nincs idöm hajat szaritani?

Figyelt kérdés

Munkaban es otthon is rengeteg a dolgom össze jött minden ill rengeteg teher van rajtam relative egyedül.


(Felnött élet minden nyügje baja segitség nelkül de még annal is több!tanulok is dolgozom is besegitek is etc. Egyiket sem jokedvemböl hanem muszaj)


A lényeg hogy feltünt magamon hogy mindig odàzom a hajmosàst, MERT orak kerdese mire megszarad es muszaj hajszaritanom mert rendkivül erzekeny vagyok ra azaz vizes hajjal percek kerdese hogy meg is fàzom (kiveve strandon 30 fokban).


Ha levàgatnàm rövidre persze nem lenne ilyen bajom csak irto ronda vagyok rövid hajjal! Felhosszu kb. Oldalt vallig er hatul V alakban van hatközepig er es sok dus.


Nincs penzem fodraszra rendszeresen ritkittatni.


Este/ejszaka lenne ra idöm, csakhogy igy hullaként rogyok àgyba minden nap!!


Most hivatali megjelenesem van. Es hozza sem merek kezdeni mert 2 oràm is elmenne vele. Màr 8 tol vàrnak. Es fel 10 van..


Es mindig azert van ez mert nem szarad meg.


Hogyan oldjam ezt meg??



#nincs idö hajszaritasra
2020. aug. 5. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle rövid haj van, egyik sem áll jól?

Például van olyan frizura, hogy elöl meghagyod hosszabban, mondjuk állig, hátul viszont nyakig van vágva. Akkor szemből nem sokat változnál.

2020. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

A világon nincs olyan akinek 2 óra kell hogy megszáradjon a haja. Nekem hát közepéig érő, baromi dús hajam van, de hajszárítóval 10 perc alatt csontszáraz lesz. +ez idő alatt hajkefével még be is szárítom

Lehet kell egy nagyon erős, változtatható hőmérséklet fújó hajszárító.

2020. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Hajszárító csere, a mai hajszárítók pikk-pakk megszárítják a hajat. És vágasd le rövidebbre, példádul bobra, az jól néz ki ahogy nő, nem kell rendszeresen levágatni.
2020. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 ora az egesz procedura kezdve attol, hogy kinyitom a csapot egeszen addig mire megszarad.


Nekem borzalom lassan szarad. Egy fesünyi tincset kb 10 szer at kell huznom hajszaritoval hanem többször, mire nem csöpög belöle a viz. Szoval fullra kiszàritani màr vegkepp nem is szoktam.


Majd probalkozom mas szaritoval azt hittem eddig, jo szaritom van

2020. aug. 5. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután egyszer levágta a fodrász rövidre utána te is igazíthatsz rajta otthon
2020. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Annyira rosszul nem állhat szerintem, próbáld ki.

Ha egy egyszerűen géppel rövidre nyírt frizurát választasz, azt magadnak is karban tudod tartani.

2020. aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy otthoni hajnyíró sokat segít, ha ennyire elfoglalt vagy, fontos a praktikum.
2020. szept. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!