Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl vastag, durva haj ellen...

Túl vastag, durva haj ellen sohasem lesz megoldás (F)?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, és a hajam irtózatósan dús és "durva" mióta az eszemet tudom. Hátul olyan pl. majdnem mint a drótkefe.


Volt egy hosszabb időszakom, amikor félhosszú hajjal próbálkoztam, mert mindig az volt a vágyam. Kínszenvedés volt az egész, ha fodrász megritkította, két hét után már besűrűsödött és nem lehetett kezelni, akkora fejem volt, hogy folyamatosan kiröhögtek.


Próbáltam sokféle ápolókrémet, de a jellegét nem változtatta meg. Fodrász csinált tartós hajegyenesítést a hullámok miatt, mely szintén kudarcba fulladt.


Jópár éve több fodrász tanácsára és sikertelenségére levágtam itthon (volt, aki azt mondta, ez tipikus "nullásal átmegyek rajta haj"...), és most oldalt és hátul felnyírom pár milisre, a tetején meghagyom kicsit hosszabbra (kb 30mm), mert ott egy fokkal kellemesebb az állaga, nem az a nagyon durva, de ígyis rettentően sűrű.


A vicc az, hogy azt hiszik, hogy divathajam van, mert magától egyébként beáll így röviden, és elfeküdni sem lehet, annyira erős.


Próbálok vele megbarátkozni, hogy nem lehet félhosszú hajam, de azért bosszant néha.


Idővel ez fog valamit változni, vagy örökre ilyen marad?


Ha egy nőnek ilyen haja lenne, akkor neki is le kellene vágatni, vagy mi?


Miért nincs erre semmi megoldás? Fodrászok egyedül a pengés hajritkítást tudják, ami csak szétcseszi a haj szerkezetét. Legjobb az, amikor mondják inkább örüj neki, ezen már csak nevetni tudok...


2020. aug. 5. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, számottevő esélyed van rá, hogy 10 év múlva már kopaszodsz. Az megoldja a problémát.
2020. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ritkítás, sok hajhalzsam, sűrű kefével kiszárítás.
2020. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Olivaolajjal kedd be vizesen. Ne mosd ki. Bepuhul tole.
2020. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!