Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vékonyszálú és viszonyl...

Nagyon vékonyszálú és viszonylag kevés hajjal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha dúsabnak vagy legalább nem ennyire semilyennek látszana a hajam. Mit tehetnék? Általában tupirozni szoktam de hamar lelapul ha nem tupirozom akkor nagyon lelapul es a fejbőröm is kilátszodik. Remélem valaki tud segíteni, hogy hogy legyen egészségesebb a hajam.

2020. júl. 6. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmosod, megtörlöd, hagyod a f@szba. Soltész Rezsőnek bevált.
2020. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vágass vissza belőle rendszeresen, ne használj festéket,

hagyd nőni.

Vagy fondd be esténként, ha szereted göndör én, ez ad neki egy kis dús hatást és viszonylag egész sokáig benne marad.

2020. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszeres vágatás, hajsütő/hajvasaló elhagyása, hiánybetegségek kiküszöbölése.
2020. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudok ajánlani az egyik a henna (az igazi, mert ebből is vannak hamisítottak. Az igazi vörösre fest de lehet keverni belőle barna vagy fekete színt is)

A másik pedig argán vagy olíva olaj. Én az utóbbit használom és nagyon szebb lett tőle a hajam, sok új babahajam is lett tőle. Hetente 1 x max 2 vagy 3 órára felkenni.

Macerás mindkettő de hosszabbtávon megéri.

Ha töredezettségre hajlamos a hajad akkor a hajvágást ajánlom legalább fél évente 1 x érdemes.

2020. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!