Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik lenne a legjobb megoldá...

Melyik lenne a legjobb megoldás a hajamnak?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, alapvetően elég sötét barna a hajam, de nem az a karamellás fényű, hanem inkább ilyen feketésebb szürkésebb árnyalatú.

Nagyon nem szeretem serdülőkorom eleje óta, egyszer volt mellírozva a hajam, most már 3 éve rézvörösre festem.

Sajnos kevés vékonyszálú és száraz hajam van, örököltem.

Mostanában nagyon szeretnék tenni érte hogy jobban álljon, mutasson, egézsségesebb legyen mivel eléggé féltem.

Szedek vitaminokat, kipróbáltam már rá több balzsamot pakolást sampont stb de szerintem mindig ugyanott vagyok.

Egy ideig hennáztam a hajam de sajnos nem fogja be a lenőtt részeket.

Esetleg fessem ilyen "növênyi hajfestékkel" (Khadi, stb) ezek mennyivel jobbak mint egy rendes hajfesték?

Vagy gondoltam még arra hogy feketére festeném (ez kevésbé károsítaná mint a vörös?)

Vagy hogy befestem hennával barnára és hagyom lenőni a hajam, hogy ne legyen olyan csúnya a lenővés. De sajnos ezzel eléggé csökkenne az önbizalmam.

Melyik lenne a legjobb megoldás?



2020. szept. 8. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne egy fodrász segítségét kérned! Elmész, megmutatod a hajad, elmondod neki hogy mi a gondod, ő tudni fogja mi lenne a legjobb megoldás
2020. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szemszíntől is függ, de általában akinek sötétebb barna haja van annak a fekete haj is jól szokott állni.

Egy próbát megér, hogy feketére festeted viszont elvileg a fekete hajfesték a legkárosabb mivel abba van a legtöbb mesterséges pigment.

Valamilyen barnát próbálj szerintem azzal kevésbé károsítod a hajadat és ha mégse jönne be akkor még van tudsz változtatni.

2020. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feketére henna+indigó kombóval is tudod festeni.

Nekem is egyébként régebben festve volt, de most hennázom. A lenti rész világosabb, mint az "eredeti" rész, viszont már annyira lenőtt, hogy ombre. Fesd be henna keverékkel sötétebb színűre,aztán ki kell bírni 1-2 évet, és utána jó lesz... vagy rövidebbre vágatni.

2020. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!