Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályunkba akinek szőrös a keze. Most nem arról van szó hogy van rajta egy-két átlátszó, messziről alig látható szőrszál, hanem mintha csak egy férfinak a keze lenne. És igen, lehet mondani hogy nincsen semmi közöm hozzá, ami igaz is, viszont hogy lehetne elérni azt hogy leborotválja anélkül hogy szólnék neki ?

2020. szept. 23. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki se fogja egy random osztálytárs kedvéért borotválni a karját/kezét...



Amúgy melyikhez van közelebb?


[link]


Mert ha nagyon durva (ráadásul kezen), akkor lehet hormonprobléma is.

2020. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar, hogy szőrös a keze?
2020. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És az neked miért lenne jó, ha szőrtelen lenne? Te attól jobb tanuló lennél? Vagy nem pisilnél be álmodban? Nem szoronganál tömegben?

Ezek szerint te az embereket nem úgy skatujázod be, hogy okos/buta, vicces/unalmas, nagyképű/szerény, bulizós/otthonülős, stb, hanem divatnak megfelelő/divatnak nem megfelelő.

Milyen ember lesz így belőled...

2020. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is olyan a kezem,de hormonprobléma miatt.Semmit se csinálok vele mert utánna tiszta piros pöttyös lehet és csúnya.Szóval elfogadtam ezt a problémát.
2020. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá te hogy örülnél neki hogyha valaki beszólna neked hogy szőrös a kezed
2020. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is olyan a karom.
2020. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is egyszer leszedtem, és másnapra tiszta pattanásps lett mind kettő😕
2020. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!