Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki levágatta...

Van itt olyan, aki levágatta rövidre a haját és a párjának jobban tetszett, mint a hosszú?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Egyszer levágattam a derékig érő hajamat válig. Életem legnagyobb hibája volt. A férfiaknak is jobban tetszik a hosszú haj, mert nőies.
2020. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Én is derékig érőt vágattam vállig, az akkori barátom imádta, azóta is mindig megdicsérik milyen jól áll, akinek mutattam hosszú hajas képet, az is azt mondta, hogy ez sokkal jobb. Nem egy hajhossztól lesz valaki nőies.
2020. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

Hát, szerintem meg pont de, sokat dob egy nőn ha hosszú a haja.

Egy leborotvált vagy férfias punk stílusú haj nem nőies! Akikkel dolgom volt eddig férfiak mind a hosszú hajat szerették rajtam. 😉

2020. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nemrég a majdnem hátközépig érő hajamat vágattam le váll fölé, és nagyon tetszik a páromnak :3
2021. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!