Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágattam a hajam, azóta...

Levágattam a hajam, azóta visszanőtt, de most miért lett sokkal hullámosabb?

Figyelt kérdés

Másfél éve levágattam a hajam vállig érőre, tépettre. Azóta visszanőtt majdnem ugyanolyan hosszúra, de most máshogy áll, és sokkal jobban hullámos.

Ez azért van, mert nem egyforma hosszúak még a tincsek?

Ne nézzetek hülyének légyszi, tényleg értetlenül állok előtte.

Hiányzik a régi hajam:(



2018. okt. 22. 04:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Kb. Fél évig vasaltam, utána már elkezdtem növeszteni, ezért onnantól már nem vasaltam többet
2018. okt. 22. 04:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Két dologra tippelek:

1. A régit többet vasaltad összességében és idővel egyenesedett rajta.

2. Változott a hajhagymáid működése valami miatt. Szedj hajvitamint, ha erre gyanakszol.

2018. okt. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a fél év vasalózás tönkre tette a levágott hajadat, és ezért most más állagú.

Ha nem vasalod már akkor míg az le nem nöl, addig ilyen lesz.

DE a haj mindig válatozik, így lehet, hogy csak megváltozik és hullámosabb lesz.

2018. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont fordítva van :D

Régebben hullámos hajam volt, amit nem szerettem, folyton vasaltam.

Aztán persze tönkrement, le kellett vágatni. Azóta nem használok vasalót, és a hajam hosszabb, mint valaha!

Ráadásul full egyenes lett, pont olyan amiről régen csak álmodoztam, és az a durva, hogy mindenféle vasalás nélkül. A mai napig nem tudom, mitől van ez :D

2018. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hát nem tudom...remélem újra olyan lesz, mint régen. Használtam mindig hővédőt, egyszer mikor fodrásznál voltam, azt mondta a fodrász, hogy nem is látszik a hajamon, hogy vasalom. Ja, és egyszer volt hajegyenesítésem, nem volt túl tartós:/

Utolsó: Az érdekes, de akkor te jól jártál :D

2018. okt. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!