Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem merem megkérdezni, hogy...

Nem merem megkérdezni, hogy szőrteleníthetek-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még nem vészesen szőrös a hónaljam, de már távolról is látszik. Anyukámmal szinte mindent megbeszélünk de erre még sosem terelődött a szó. Nálam az elképzelhetetlen, hogy csak így megjelenek, hogy “szia anya, amúgy kéne egy borotva!„ vagy hasonlók. De a beleegyezése/tudta nèlkül semmiképpen sem szeretném elkezdeni.


Nálatok hogy zajlott ez a beszélgetés?

Vagy nem tudtak róla?

Mennyi idős voltál akkor?


Válaszaitokat előre is köszi!



2020. okt. 13. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

1. Ez a dolog egyáltalán nem ciki, egyrészt esztétikailag nem túl előnyös, másrészt ha szőrös a hónaljad, kellemetlenebb szaga is lesz ha izzadsz.


Szia anya, ha boltban jársz, tudnál hozni nekem egy borotvát? Szeretném elkezdeni szőrteleníteni a hónaljamat, mert zavar.


2. Ha ennyire nem szeretnéd megbeszéni vele, akkor nyugodtan menj el a boltba, és vegyél egyet.

2020. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
14 voltam ha jól rémlik, lenyúltam apukám egyik eldobhatós borotváját és gyorsan megoldottam
2020. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én elkezdtem "lopni" anyám borotváját. apai nagyanyám és a lányai meglátták hogy szőrtelen a hónaljam és mindenféle baromsággal próbáltak ijesztgetni hogy soha el nem tűnő gyulladt gócok lesznek meg ilyenek, meg hogy lám nagyanyám soha nem szőrtelenített és most nincs semmi szőr a lábán. mondom oké de én nem akarok 60 éves koromig várni :D. marhára nem érdekelt a mondanivalójuk :D természetesen nincs semmilyen maradandó dolog a bőrömön a borotválástól. néha elgondolkodok, miért mondhatták azt a sok baromságot, lehet nem tudták hogy a benőtt szőrt ki lehet szedni?
2020. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szóltam Anyának, hogy engem zavar először a krémeket próbáltuk ki, de irritálta a bőröm illetve nekem nem is nagyon szedte le, utána pedig kipróbáltuk a borotvát, attól semmi bajom nem volt így az maradt egy jó darabig.
2020. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek megy a ✅!
2020. okt. 13. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is, szerintem tök jó, hogy be tudod avatni anyukádat ilyen bizalmas témába. Én is meg akartam beszélni anyukámmal, csak neki lövése sem volt róla, hogy kezdjünk hozzá. Neki 14 évesen volt egy rossz élménye gyantával, a mai napig látszik az elfertőzödött szőrtüsző a lábán. Innentől ő nem is foglalkozott a szőrtelenítés kérdésével. Akkoriban a google is elég gyerekcipőben járt még, úgyhogy a fiatalabb kolléganőitől tájékozódott a témában. Akkor állati égőnek éreztem, hogy kb.az egész intézmény tudja, hogy jeti vagyok. Ma már értem, hogy a legjobb megoldást akarta nekem megkeresni. Először szőrtelenítő krémmel próbálkoztunk, de az nem hozott tartós eredményt, cserébe elég drága volt. Aztán elmentünk kozmetikushoz gyantázásra. Ennek tartósabb lett az eredménye, de nem volt rá mindig pénzünk. Végül kaptam egy női borotvát, és szépen megoldottam magamnak.

Szerintem egyáltalán nem ciki erről szólni anyudnak. Anyukád már valószínűleg az a generáció, akiknél már gáz volt hónaljkutyával rohangálni.

2020. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam anyummal ilyenekről beszélni, de kérdeztem, hogy "elvehetek egy borotvát?" (Eldobhatós).

Mondta igen, meg is kérdezte, hogy megmutassa-e hogyan kell (nem kellett megmutatnia).


Nem ciki. Tudja, hogy szőrösödsz, nem fogja zavarni, ha megkéred, hogy vegyen neked.

Hajrá!:)

2020. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 12 voltam, hamar elkeztem szőrösödni. Zavart az izzatság szag, de nem tudtam mit mondjak. Elmondtam Anyunak, adott szőrtelenítő krémet, és vett dezodort. Nem bántam meg, hogy megbeszéltem vele.
2020. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!