Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból világos barna?

Sötétbarna hajból világos barna?

Figyelt kérdés

Vettem egy hajfestéket, amit ki is próbáltam egy tincsen és nem tűnt sötétnek. Viszont amikor befestettem az egészet rajöttem hogy túl sötét hozzám

Szőkítés nélkül hogy tudnék egy sötét barnás színből egy közép/világosbarnat csinálni?



2020. okt. 13. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szőkítés nélkül sehogy. Ha szerencséd van kopik, mosd erősebb samponnal pl. head&shoulders
2020. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ha összetörsz C-vitamint és ráteszed szépen le tudja szedni, bár ha jól emlékszem az első 1-2 nap lehet ezzel megoldani a dolgot. Ha biztosra akarsz menni keress fel egy fodrászt aki szépen dolgozik/szőkít.
2020. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
C vitaminos világosítás is ugyanúgy széjjeltöri a hajad, iszonyat sprőd lesz tőle hiába teszel rá pakolást, ráadásul egyenletes se lesz. sajnos tapasztalatból mondom
2020. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as basszus ezt nem is tudtam! Akkor bocsánat a kérdezőnek, nehogy kárt tegyél a hajadban!
2020. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!