Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A maszkviselés segít a problém...

A maszkviselés segít a problémás arcbőrön?

Figyelt kérdés

Érdekes módon nekem szebb lett az arcbőröm az elmúlt hónapokban. Azon gondolkodom, hogy vajon a városi szennyeződésektől, szmogtól való védelem, amit a maszk nyújt, ennyit számít-e. (Én elég sokat járok-kelek a belvárosban.) A bőrápolási rutinom és az életmódom más tekintetben nem változott. Ilyenkor ősszel, amikor kevesebb a napsütés és hidegebb van, már meg szoktak jelenni a bőrproblémák, de most üdébb az arcom, mint valaha. :D


Szavazás: Neked szebb vagy problémásabb lett a bőröd a maszkviselés óta?



2020. okt. 26. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Szebb lett.
Problémásabb lett.
Nem változott.
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak az állam volt kicsit pattanásos, amióta maszk van már az arcom is és az állam is jobban, mondhatom nagy örömmel tölt el, pedig csak napi kétszer kb 30 percet van rajtam, de így is szörnyű.
2020. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Amióta maszkot hordok nem használok alapozót mert szétfolyna rajtam, és a bőröm is csak zsírosabb lenne mert nem szellőzik amikor maszkban dolgozok. Így azt tudom mondani hogy nem változott a bőröm. A szám viszont csak ritkán van kiszáradva aminek nagyon örülök.
2020. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 7 órát vagyok maszkban, és lényegesen rosszabb lett a helyzet.
2020. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem problémásabb, de ha szerencsém van, akkor olyan, mint eddig. Semmiképp nem jobb.Ha valaki jó kozmetikumokat használ, az is véd a környezeti hatásoktól, nem hiszem, hogy a masz miatt lenne jobb a bőröd.
2020. okt. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok: nekem akkor volt lenyegesen jobb a borom, amikor itthon "maradjotthonoztunk" tavasszal. Seta az erdoben, nem volt szmog, csak a tiszta levego... maszk nelkul.


Na, akkor tenyleg jo volt a borom.

2020. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rsszabb lett...sosem volt szerencsére problémás a bőröm amióta maszkot kell viselni az állcsontomon és az állam alatt tele vagyok fájó pattanásokkal
2020. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem otthon meg alvásnál is hordd a maszkot ha bevált.
2020. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!