Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok szőrtelenített...

Nagyon sok szőrtelenített férfinek (nem csak modell) hogy van annyira sima mellkasa, bőre?

Figyelt kérdés

Nem csak a modelleknek, hanem sok izmos férfinak a bőre annyira tiszta.

Mintha mindig ilyen lett volna, pedig van szőrösebb fotója is, tehát szőrteleníti.


De hogy nem látszanak a szőrszálak helye, a szőrtüszőknél.

Én a mellkasom nem, de ahol borotválom mégis maradnak apró fekete pontok a helyén.


De nem is ez a nagy baj, hanem az én bőröm nem szép. A szőrtüszőknél apró pöttyök vannak sok helyen, lényegében mindig így volt.

Anyajegy is több van, de az mondjuk egy dolog, az ellen nem lehet mit tenni.


Hogy lehet annyira szép sima hibátlan bőrük?


Köszi!



2020. okt. 31. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázzák vagy krémmel szedik le, és sminkelnek egész testre...
2020. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hhotoshoppolják,már ha képeken látod. Én is borotválom, de bizony látszik az. Ott a sok fekete pötty. F.
2020. nov. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Photoshop?

A tengerparton? Meg élőben máshol is?


A sminket pedig talán modellfotózásra elhiszem.

De megint csak azt mondom, hogy például élőben akit látok vagy csak egy sima fotó a haverokkal. Ott biztos nem készül rá előre.

2020. nov. 1. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudom...biztosan gyengébb a szőrük. Az enyém bezzeg látszik, frissen borotválva is. Gyanta után meg olyan mintha lyuk lenne a szőr helyén.
2020. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nem csak ez.


Írtam hogy a bőröm nem sima. Pl. Sok helyen a szőrtüszőknél.

2020. nov. 1. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Lézer, fotó szűrők, meg úgy kb annyit költenek a külsejükre, mint a havi fizetésed.
2020. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!