Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női bajusz eltávolítására,...

Női bajusz eltávolítására, milyen módszerek ajánlatosak?

Figyelt kérdés

Nekem nem nagyon erős a szőr és nem is sötét de a sok kis halvány szőr látszik ha éppen közelebbről kommunikálok valakivel.

Láttam interneten házi praktikákat pl méz, zabkása és citromlé.

Ezek mennyire hatásosak tapasztalata van-e valakinek?

Vagy tud e valaki ajánlani olcsóbb lézeres szőrtelenítő gépet de akkor ami jó is esetleg nem csak a bajuszra, hanem más szőrtelenítéshez is.

Kozmetikushoz járni nincs időm így az kilőve.


2020. dec. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Én házilag a pár szál erőset kihúzom szemöldök csipesszel. A finom pihéket szemöldök borotvával szedem le.


De néha gyantáztatom, és használtam már krémet is.

2020. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantázom, de amikor nincs rá időm leborotválom.
2020. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

AVON bajusz leszedő krémje. Asszem 1000 Ft-ba kerül, egész hatékony. 5-10 percre kell felkenni, vastagon, száraz bőrre, majd vizes vattával ledörzsölni.

Mióta ezt használom, kicsit talán gyengült a bajszom, meg eleinte 2 hetente "muszáj" volt, most 1-2 havonta használom, mert ennyi idő, mire újra zavaró méretűre nő.

2020. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig gyantáztam itthon magamnak, az elég jól bevált. Tavaly viszont vettem IPL gépet, azóta borotválom + azzal levillogom, eddig ez is jól működik.
2020. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyantázom magamnak, arcra való hideggyanta csíkkal.
2020. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem a gyantától csak jó ragacsos lett mindenem, és meg is égettem vele magam.


a krém mûködik, de ki tudja mi van benne amitõl csak úgy kihullik a szõr...🤔


Így marad a borotva és a szemöldök csipesz. van olyan rész ami olyan finom, hogy csipesszel már nem fogod meg. furán hangzik tudom, de a borotválás bevált.

2020. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!