Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg van eredménye ha csak...

Tényleg van eredménye ha csak 1 héten 1szer mosok hajat? Kevésbé lesz zsíros?

Figyelt kérdés
Fenekemig érő hajam van, és hát eddig heti 3x mostam. 3 hete elkezdtem azt a módszert, hogy minden héten vasárnap mosom és csak vasárnap, tehát heti egyszer. Hát még csak halvány jelét sem látom annak hogy kevésbé lenne zsíros... most is csimbókokban áll, ki se merem bontani. Múlthéten is szerdától vasárnapig összevolt csurizva ki se bontottam mert annyira hányinger. A párnám mosom minden héten, zsíros hajjal belefeküdni, hát meglátszik rajta. Tényleg segít ha csak heti 1szer mosom? Annyira undorító így...
2010. aug. 12. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ahoz kell 1-2 hónap szerintem hogy beálljon a hajad,a heti 3 mosásról 1re.Próbálkozz,meg esetleg ecetes vagy citromleves vízzel öblögesd,állítólag az is segít a zsíros hajon!Sok sikert :)
2010. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem inkább először heti kettőre csökkentsd csak. mert azért elég szar lehet, hogy szinte még az utcára sem léphetsz ki annyira gáz a hajad :S

mondjuk én tuti úgy csinálnám inkább a hajmosást, hogy megtartanáma heti 3 alkalmat, de csak heti egyszer mosnám meg a hajam végét is. ezt úgy kéne elképzelni, hogy csak belehajolnék a kádba megkérném anyukámat vagy valakit, hogy fogja meg a hajam végét és emelje meg, és közbe én csak a fejbrömet meg az első 15 centit mosnám. szóval a zsíros rész eltűnne, az egyéb szennyeződéseket a haj végéről meg heti egyszer elég lenne lemosni.

lehet, hogy őrültség, de attól még beválhat :D

17/L

2010. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.. kevésbe fog zsírosodni..ha már nagyon nem bírod a látványt vegyél száraz sampont..pár100 ft és frissenmosott hatást kelt :)
2010. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem ez legenda... nekem akkor sem zsírosodik gyorsabban, ha gyakran mosom, és akkor se kevésbbé, ha ritkábban...

Inkább ez valami genetikai, alkati kérdés lehet.

Gyerekkorban még oké a heti egyszeri hajmosás, de az ember aztán keresztülmegy bizonyos hormonális változásokon, és onnantól már ez van akinél nem működik egyszerűen. Van amelyik barátnőmé nem lesz zsíros, pedig hetente egyszer mossa.

Ha mindenképpen folytatni akarod a próbálkozást, akkor használj rá hintőport vagy szárazsampont amikor bezsírosodik, úgy nem lesz undi....

2010. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam tavaly nyáron, kb. másfél hónapig csak hetente 1x mostam (kivéve 1-2 alkalmat, ha olyan helyre mentem, akkor megmostam). Nem sokat használt. Talán max annyit, hogy 2 nap helyett 3 napig bírta, de utána ősszel visszaálltam a minden másnap való hajmosásra, mert hülyén volt az órarendem, hétfőtől csütörtökig kellett menni. Most nyáron én hetente 2x mosom, ezt meg is akarom ősszel tartani. Amúgy miért akarod csökkenteni a hajmosások számát? Annyira zsírosodik vagy nagy macera mosni? Félsz, hogy tönkremegy a sok mosástól?
2010. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!