Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a The Ordinary...

Mi a véleményed a The Ordinary Hyaluronic Acid 2% +B5-ről?

Figyelt kérdés

Arctisztításra használom naponta.

Vattapamaccsal kenem vele az arcom, utána hidratálok.


Szerinted jó termék? És úgy a The Ordinary-k általában?

(Még csak most kezdtem el használni, érdekelnének a tapasztalatok)


[link]



2020. dec. 31. 11:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És akkor tulajdonképpen ez a hialuronsav mire jó?
2020. dec. 31. 23:02
 12/16 anonim ***** válasza:

#9 vagyok.

Mit szeretnél elérni a bőröddel, mi a probléma vele? Az Ordinary termékeknek jobban utána kell olvasni, vannak termékei amik rosszul használva árthat a bőrödnek, szerencsére a hialuronsav nem ilyen.


A hialuronsav fő feladat, hogy fokozza a bőr vízmegtartó képességét. Első sorban azoknak van kitalálva, akiknek vízhiányos a bőre. A hialuron a saját tömege ezerszerést képes megkötni. Este ajánlott főként használni hidratáló alá, mert éjjel veszíti az ember arca a legtöbb vizet. A finomabb ráncokat is feltölti.

2021. jan. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ráncok ellen pl.


De am vegyes bőröm van, szal T-vonalban zsíros, azt leszámítva száraz.

2021. jan. 1. 02:01
 14/16 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Jó lesz rá a hialuron, rakd nyugodtan egész arcra. Reggelre jól jöhet egy fényvédő, mivel az UV sugarak is ráncosítják a bőrt. Az, hogy a ráncokra elég lesz-e, az a meglévő ráncoktól függ. Ha esetleg nem éred el vele a kívánt hatást akkor is tudsz még válogatni az anti aging szérumokból.

Viszont a fényvédőt este le kell mosni. Én dupla tisztítok, de van aki csak egy lemosót használ.

2021. jan. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

És pl milyen lemosót ajánlanál?

Akár The Ordinary-ből, akár máshonnan.


Szoktam látni ilyen Nivea for men-dolgokat:


[link]


Ezek jók lehetnek?

2021. jan. 1. 02:39
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy rá legyen írva a termékre, hogy férfiaknak való. Nem olyan szépek az összetevői.

Én dupla tisztítok, Nivea szőlőmagolajos lemosóval és Balea med tejjel. Viszont ha kényelmesebb lenne csak egy lemosó, akkor a Cerave SA jó lehet, vagy a Balea meg célja. Szerintem ezekkel is le tudnád mosni a fényvédőt.

Viszont ez nagyon zsákba macska, hogy melyiket szeretné jobban a bőröd.

#14 vagyok

2021. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!