Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyikek a legmárkásabb...

Melyikek a legmárkásabb itthon is kapható koreai kozmetikumok, melyik a gagyibb?

Figyelt kérdés
párat találtam, corsx, holika holika, korika, benton, tonymoly ..tööb enm jut eszembe, de honnan lehet tudni, hogy ez nem valamiféle oylan mint mondjuk egy hélia-D itthon vagy mondjuk egy vichy, eurerin, vagy esetleg lancome, estéée lauder. főleg az érdekel, amelyik a vichy, eucerin, la roche posay vonalán mozog csak koreaiba.
2021. jan. 3. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a Cosrx, Benton a "jobb" márkák, a Tonymoly meg a Holika holika olcsóbbak, tinisebbek de amúgy az ő kínálatukban is vannak szuperjó termékek úgyhogy én nem írnám le gagyinak egyiket se. Ugyanígy a Bentonból, Cosrxből is van ami kifejezetten szr, ettől függetlenül mindkét márkától újraveszek évek óta bizonyos termékeket. Szóval szerintem ne ez alapján vásárolj. Nézz utána a konkrét terméknek ami megtetszik, krémmánián biztos van róla sok vélemény ami alapján el tudod dönteni hogy megéri-e kipróbálnod vagy sem.
2021. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!