Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi vált be leginkább...

Kinek mi vált be leginkább gyors hajnövesztésre?

Figyelt kérdés
Sajnos miután visszafestettem a hajam szőkéről (aközben sem nőtt túlzottan és nagyon törött, előtte sötétvörös voltam és extrém mértékű volt a növedekése) sötétbarnába egyszerre, nagyon megritkult és megtörött a hajam. Nektek mi vált be hirtelen hajnövesztésre leginkább? Bármilyen házi módszert, bolti termékkel kapcsolatos javaslatot, egyebet szívesen próbálok ki. A ricinusolajat próbáltam kb. fél évig régebben, de nem használt különösebben, lehet aztán én használtam rosszul... (hajtőre-végre is tettem, majd alufólia, 30-60 perc) De mindent megtennék, hogy olyan hosszú legyen a hajam, mint tavaly, mielőtt szőkére váltottam. :/

2021. febr. 5. 03:18
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nincs ilyen varazsszer, hiaba is keresed. A hajad novekedesi uteme viszonylag fix, maximum lassitani lehet rossz taplalkozassal, betegseggel. Turelem.
2021. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Először is, hirtelen nem fog megnőni. Idő kell hozzá és türelem. Nekem derékig érő fekete egészséges hajam volt, amit leszivattam, tönkretettem, majd 3 éve visszafestettem sötétbarnára, és ekkor már vállig érőre vágattam le, annyira odavolt. Egyáltalán nem vasaltam, szedtem Magic hair kapszulát egy ideig, de nem sokáig, nagyon ragyásodtam tőle, kovaföldet kevertem a reggeli kávémba kb 2-3 hónapig. 1 év alatt 2-szer voltam fodrásznál (többször kellett volna tudom). 2 éve vágattam utoljára vállig, azóta néha én “csipkedtem le” a végét, utána nem szedtem semmit, fél éve szedek DM-s hajvitamint és vasat (vashiány miatt volt néha komolyabb hajhullásom). Egy hónapja voltam vágatni a végéből (meg kiegyenesítetni amiket én mókultam, vagdostam), most kb 5 centi választ el a régi hosszúságától. Úgyhogy évekbe tellik, de nem lehetetlen. Amúgy nem szoktam vasalni, mert alapból egyenes a hajam, ez szerintem nagyon sokat számít.
2021. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
2es vagyok, még annyi, hogy ha sűrűbben jártam volna vágatni,akkor szerintem nem 3 év alatt jutok el idáig, hanem kevesebb.
2021. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én is sok mindennel próbálkoztam, nekem a sörélesztő tabletta vált be legjobban, drogeriaban is kapható. Festett a hajam és látványos volt a lenövés tőle, továbbá sok új babahajam is nőtt.
2022. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!;)

El ne hidd hogy ha várható akkor gyorsabban nő..Ez egy csodálatos tévhit , a vágás csak abban segít hogy ne törjön tovább a már töredezett rész.

Négyessel egyetértek, napi 4 tabletta nekem is segített, plusz rengeteg fehérje , cink és vas , Kollagén, c-vitamin illetve külső- belső használattal egyaránt csalán; mezei zsurló és hibiszkusz tea :)

Hajmosas után a pl a csalán tea kihult forrazataval öblítsed ki s hajad és utána ne mosd ki. A haj felépítese igényli a vitaminokat , feherjeket, vasakat:D

Nekem egy év alatt 30 centit nőtt a hajam.

2022. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!