Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet kimaxolni az...

Hogyan lehet kimaxolni az igényességet kiegészítők terén?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Tetoválás és piercing nem jöhetnek szóba nálam, de amúgy minden érdekel. Most a következőket használom:

Sampon, wax, tusfürdő, borotva, borotvahab, arcszesz, szakállsampon, szakállolaj, arclemosó, hidratáló, fényvédő, szemkörnyékápoló, szérum, fogkefe, fogkrém, fogselyem, szájvíz, mentolos cukor, rágógumi, parfüm, dezodor, lábspré, kézfertőtlenítő, kézkrém.

Van ezen felül még valami, amit érdemes lenne használni, ha a legjobb eredményt akarom?



2021. febr. 5. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Te kevered az igenyesseget a piperkocseggel vagy a kenyszeresseggel.
2021. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felettébb hasznos, mély szakértelemről tanúskodó választ!
2021. febr. 5. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ne hallgass az elsőre, szerintem igenis fontos, hogy egy férfi is ápolja magát, mert attól, hogy a férfiak nagy hányada tusfürdővel mos arcot aztán csókolom az attól még nem lesz jó.

Igazából szerintem te elég jól állsz ilyen téren, szerintem beújítani bármi mást csak akkor kell, ha van még valami, aminek szükségét érzed, pl. mit tudom én, pattanásokra hajlamos a bőröd, akkor érdemes még jobban belevetni magad az arcápolásba, vagy ha mondjuk vannak száraz területek a testeden, akkor azt testápolózni, stb. :)

De amúgy tényleg elég jó kis listát hoztál össze amúgy már eddig is szerintem, legtöbb férfi szerintem ennek a felét sem használja rendszeresen.

2021. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Rámfér, mert az adottságaim nem a legjobbak. :)
2021. febr. 5. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
A legfontosabb a sport+jól étkezés, mert a test is olyan fontos, mint az arc. Emellett az öltözködés is számít, előnyösen, divatosan válogasd össze, amit felveszel.
2021. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha kisportolt a tested (nem, nem egyenlő a felfújttal), és kellően magas vagy, hidd el, elég lesz egy szappan meg egy dezodor.
2021. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csak egy dolgot nem értek. Lehet azért, mert nő vagyok, de miért van arcszeszed, meg szakállápoló cuccaid is? Az egyiket akkor kell, ha borotválkozol, a másikat meg, ha van szakállad, vagy nem? :D

Egyébként írták már itt előttem, amit én is akartam, nem szeretnék papagáj lenni.

2021. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Hiába a menő izmok, meg az ápolt külső, ha valaki mondjuk műveletlen, és csúnyán beszél, nincs magasabb végzettsége/képzettsége/társadalmi státusa. Az olyan bohócokat mindig kiröhögöm.
2021. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ezt feltételezed rólam, biztosan jól megalapozott! :)
2021. febr. 27. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Ki beszél itt rólad?
2021. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!