Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mihez kezdjek egy mély heges...

Mihez kezdjek egy mély heges bőrrel?

Figyelt kérdés

Elkeseredés miatt irom ki a kérdést mert nem tudom hogy mihez kezdjek a bőrömmel..

Nagyon csúnya besüppedt hegeim vannak már évek óta a pattanásoktól, ráncok is keletkeztek azóta..lelkileg teljesen magam alatt vagyok. voltam már széndioxidos lézeres kezelésen igazából túl mélyek a hegek ugy hogy nem segit:(

kipróbáltam a TCA közepes-mélyhámlasztást nem segit (csak tisztább lett a bőröm).


Nem tudom hogy mihez kezdhetnék?

Forduljak vele plasztikához?

Nézegetem a neten a még mélyebb hámlasztásokat (fenolos hámlasztásnak hivják)

végeznek bőrgyógyászok de a tényleges mélyhámlasztást plasztikában végzik.


tényleg nagy elvagyok keseredve minden nap.:(

rosszul érzem magam ha bele kell néznem a tükörbe nem tudom meddig birom hogy igy néz ki a bőröm:((

lelkileg mondanom sem kell össze vagyok törve

régen amikor még középsulis voltam akkoris ez volt a legfőbb problémám a hegek-és apróbb ráncok. azthittem ha elmúlik a suli simán rendbe tudom tenni a bőrömet és szép lesz:D

de sajnos nincsen semmi olyan megoldás, tényleg nincs ami normális bőrt adhatna..


Mihez kezdjek igy?

lelkileg nem birom ezt már..

túl mélyek a hegek borzalmasan nézek ki:/


Nektek bevált valami? Tudnátok segiteni?

Válaszokat köszönöm:)



2021. febr. 17. 18:50
 1/4 A kérdező kommentje:

Rászánnék egy nagyobb összeget is ha lenne megoldás!

akárcsak arra is ha látnám hogy kezd helyrejönni a bőröm..

2021. febr. 17. 18:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz a facebook plasztikai csoportban, hátha ott adnak tanácsot. Mindenféle eljárás megfordult már ott..
2021. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Co2 lézer. (erbium yag) Budapesten is csinálják. Én is voltam 4-5 alkalommal nagyon heges bőrrel. Nem lett tökéletes de sokkal jobb lett mint volt.
2021. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Dermarolleres kezeléseken voltál? Nekem is mélyek a hegek,sajnos hosszú folyamat,de van már javulás.Aki ezzel küzd,szerintem senkinek sem kell bemutatni milyen érzés.Ha lány vagy,különösen.Minden percben egy kicsit meghalsz legbelül,ha tükörbe nézel.Ha valaki túl hosszú ideig bámul rád,szintén.De bízzunk benne egyszer lesz rá olyan kezelés,ami végleg megoldja a problémát..
2021. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!