Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyámnak rohadó hulla szaga...

Anyámnak rohadó hulla szaga van, ez normális?

Figyelt kérdés

Nem izzadtság, hanem valami iszonyatbűz, a dög macskánál sokkal rosszab. Sok büdös ember volt, de ez mindenen duplán túltesz. Ha lefekszik valahova, napokig érzed a bútoron és bevesz mindent, légfrissítő sem használ...


Próbáltam neki normálisan mondanu, meg hogy mossuk ki a cuccait, mert a ruháitól kiköpöd a beled, de ez nem érdekli. Az ágyától kidobod a taccsot...


De komolyan, lefekszik valahova, aztán beveszi a bűzt a bútor és a helyiség.


Olvastam, hogy betegség is lehet, mert egy emberi szervezetnek nincs ilyen szaga. Nem izzadság, vagy ilyesmi. Voltam 40 fokos lázas, akkor volt, hogy napi 20-szor vízben évredtem, de annak is maximum enyhén sós szaga volt, nem ez. A rohadó halpiac ehheh képest semmi. Nagyon-nagyon durva komolyan. Vagy beteg, vagy én nem tudom, mi ez.


Azt hittem egyszeri alkalom, de 3 hónapja van ez. Előtte maximum izzadtság szaga volt, de ez annál sokkal-sokkal durvább.


2021. febr. 23. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Végstádiumú rákos betegeknek van ilyen kellemetlen erős szaguk.
2021. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg ki kéne vizsgáltatnia magàt.
2021. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Hogy lehet ilyen stílusban ilyenről írni?😂😅

Hány éves egyébként? Idős már?

2021. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert nem tudom másképp jellemezni... Komolyan ilyen ez a bűz. Nagyon durva.


Nem idős, meg nem is az a tipikus "öregszag"

2021. febr. 24. 00:38
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy valami mosószerre/tusfürdőre így reagál a szervezete? És az izzadtságból ez a szag lesz. Próbálja ki a gyógyszertáras tusfürdőket ha a bőre ilyen illatú. A ruháit meg mossátok ki 90 fokon.
2021. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én az altatókta, nyugtatókra gondolok, de ez akkor is borzalmas. Nem valami gyakran mos, enyhén szólva... Akkor is kézzel, ilyen langyosban
2021. febr. 24. 14:49
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ki kell vizsgáltatni hogy nincs-e valami betegsége. Nőgyógyászati probléma is simán lehet kva büdös ha nincs kikezelve. A cuccait meg el kell szedni és ki kell mosni rendszeresen.
2021. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nem szokta mosni a ruháit meg a lakástextíliákat, akkor ezek előbb-utóbb akkor is büdösek lesznek, ha amúgy ő maga nem az. Nagyjából egyszerre lenne érdemes nagytakarításnak és orvosi kivizsgálásnak nekiállni.
2021. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!