Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális, hogy 20...

Szerintetek normális, hogy 20 évesen a pszichológus kiadja anyámnak, hogy mit mondtam neki?

Figyelt kérdés

Rengeteg emailt küldött neki, amiben jelentgetett...


Ismerik egymást, de úgy tudtam, ilyet nem lehet, egyébként is anyám unszolására mentem el hozzá...


De ez k..va gáz szerintem. Van olyan hülye, aki önszántából megy, aztán simán kipletykálja a faluban....


Ja és még számlát sem ad.


2020. nov. 15. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni, ez súlyos, a titoktartás minden orvosra vonatkozik.
2020. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bátran feljelentheted, illetve a kamaránál is bepanaszolhatod.

Az orvosi titoktartási kötelezettséget veszi semmibe.

2020. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Pszichológus, nem orvos. Tydom, hogy vonatkozik rá a titoktartás... Közölte, hogy nem tudom bizonyítani, meg nincs róla papírom... Mégvazt is behazudta, hogy azt hitte, 16 vagyok...


Anyám meg hallgat, mint szar a biliben, azt is letagadta, hogy ismeri...


De ez annyira mocskos, anyámon nem csodálkozom, de hogy ez az ember is belemegy ilyenbe... Mi több, emailben jelentget rólam.... Undorító.


Mondjuk annyot megérne, hogy ne menjen ezek után senki hozzá, mert ennyire megbízható...

2020. nov. 15. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha emailben jelentget akkor máris van írásos bizonyítékod
2020. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
A pszichológus orvos... Ő a lelket gyógyítja. Mehetsz nyugodtan az orvosi kamarához!
2020. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az emailek elég objektív dolgok, nem tudsz szert tenni rá?

Nem orvos, de ugyanúgy titoktartási kötelezettség terheli.

Egyébként biztosan valódi pszichológus? Csak azért kérdezem, mert akkor furcsa, hogy annyira hülye, hogy nem tudja, 16 évesre is vonatkozna titoktartás.

2020. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pszichiáter az orvos... Igen, valódi, sajnos. Ezek után végképp utálom az összeset, bár elhet akad normális is. Ennek szerintem alapnak kellene lennie...


Maximum úgy kaparinthatnám meg, ha feltöröm anyám email címét...


Még azt is letagadja, hogy ismeri, mindent, azt is, amit korábban beszélt vele....


Azt is mondtam neki, hogy a rendőrségen elég megnevezni a tanút, meg a bizonyítékokat... Meg hogy ahhoz is idióta volt, h írásos bizonyítékot hagyott...


Szerintem már ki is törölte, illetve nem a saját nevéről küldte, hanem kamuról. Mondjuk ez nem jelent semmit, de ha anyám kitörli és letagadja, sokra nem megyek.


Ezek után bízzon meg bárki ilyenekben.

2020. nov. 15. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Rendőrség elintézi az emailt nyugi
2020. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha te állítasz valamit, akkor azt neked kell bizonyítani sajnos. Az, hogy neked mit mondott vagy mire van gyanúd, önmagában nem bizonyíték. Bejelentést szerintem erre vonatkozólag tudsz tenni annál az intézménynél ahol dolgozik vagy önkormányzatnál.
2020. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Otthon dolgozik, vállakozó... Sokra nem megyeknvele tudom, de ez több, mint gerinctelen.
2020. nov. 18. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!