Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotva és kiütések?

Borotva és kiütések?

Figyelt kérdés
Ma reggel leborotváltam magam mindenhol, nem használtam habot vagy krémet mert nem szoktam és sosem volt gondom idáig. Miután leborotváltam utána elkezdett rettenetesen égetni és megjelentek ilyen pirosas foltok vagy kiütések, mindenhol. Bekentem hintőporral hátha enyhül de azóta is csíp és fáj is néha, ilyen durva nem volt nálam még. Olcsó spárosat vettem, hát nem gondoltam volna, hogy ez lesz de nem sajnálom a pénzt csak rettenetesen csíp most mindenhol. Allergiás lettem? Foltokban maradt nagy területeken piros ahol borotváltam. Olyan mintha az egész karom zsibbadna is tőle. Úgy éget mintha leégtem volna nyáron. Mitől jött ki ez most és miért csíp egész nap? 23L vagyok...

2021. febr. 24. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt,s most csak a borotva a változás,akkor nyilván ez okozza. Nekem is volt,én Lidl ös borotva után lettem kiütéses.
2021. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.Igen csak a mostanitól, újonnan vettem és ez lett a vége :(

miért van ez amúgy? mi van ebben a borotvában ami így kipattogtatott?

2021. febr. 24. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,lehet nem olyan éles,nem tudom...
2021. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
S hol lettél kiütéses?
2021. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4,írtam hogy mindenhol ott van benne a leírásban..

ott ahol borotváltam nyilván (kar, láb, intim terület.)

de mára enyhült azért

2021. febr. 25. 07:57
 6/6 anonim ***** válasza:

"Bekentem hintőporral"

"Olcsó spárosat vettem"



Nézd, ha eddig nem volt vele gond, és más nem változott akkor ez okozta.

2021. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!