Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá a lányom...

Hogyan vegyem rá a lányom hogy vágjuk le a haját?

Figyelt kérdés

A lányomnak háta közepéig erő haja van és teljesen töredezett roncsolt egyszer be volt festve és sokat vasalja sok hajtól megkelne válnia hogy égéseges legyen de ö halni se akar róla hogy levágassuk.


szerintetek mit tegyek?



2021. febr. 28. 19:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
8-as! Milyenre nyírták a hajadat?
2021. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, kisebb koromban teljesen fiúsra, fiúnak is néztek sokszor... Aztán később már annyira ellenkeztem, hogy csak vállig érőre tudták. Anyám nem egyszer volt kopasz, nagymamámnak sosem volt állig érőnél hosszabb haja, így egyikük se szeretett foglalkozni a hajammal, egyszerűbbnek látták folyamatosan levágni. Most fenékig érő hajam van és még mindig problémás ugyan, de én szeretem és sose vágnám le.
2021. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám az esküvőm előtt 2 nappal vágta le a hajamat az akaratom ellenére 3 éve. Nagyon nem örültem neki.
2021. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
13-as! Micsoda ilyen nincsen? Ez kamu....
2021. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy te nem hiszed el sajnos nem kamu...


De hát minek is magyarázkodjak egy ilyen embernek

2021. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
De akkor is mi ez, hány évesen adtak férjhez?
2021. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy bármi közöd is lenne hozzá hogy mennyi idősen házasodtam meg. Egyébként pedig 23 éves voltam.

Talán baj?

2021. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%

17-es!

Semmi közöm hozzá, 100%-ban rajtad múlik, hogy megosztod-e velünk az infót.

Bajom nekem egyedül azzal van, ha kiskorúakat házasítanak erőszakkal.


Mindössze azt találtam furcsának, hogy 23 évesen ezt az anyád megcsinálta, úgy hogy élettársad volt már. Én úgy látom, hogy rád eröltette az akaratát és nem tudom, hogy ez hogy volt lehetséges, mert a 21. századi Magyarországon már nem lenne (többek között) szabad ennek sem megtörténnie. (Persze sajnos nagyon sok minden nem úgy van az országban, ahogyan méltányosnak tartanánk.)

Köszönöm a válaszodat!

2021. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A lányod korától is függ. Kislányt könnyebb rávenni, nagyobbnak a fodrász véleménye is sokat jelenthet, ő tud javasolni jó kis rövid hajakat.
2021. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!