Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen extra hidratáló gélt...

Milyen extra hidratáló gélt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Pattanásos a bőröm, de a pattanás elleni kezelés és a pattanás elleni gyógyszer annyira kiszárítja, hogy már fáj, viszket.

Azért gondoltam, hogy esetleg gélt használnék, mert azok nem olyan sűrűk és nem tömítik el a pórusokat.

Ne pattanásos bőrre valót ajánljatok, mert azokat már mind kipróbáltam (garnier, loreal, clean&clear, vichy) és azoktól csak rosszabb lett a helyzet...


2010. aug. 19. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilcsi csipkebogyó habkrém,Clarins Hydra Quench bármelyik krémje, gélje.Ezeket a bolti vackokat felejtsd el , a bennük lévő salycil károsabb, mint bármi.

Én úgy szoktam, hogy arclemosónak Hymalaja Herbal uborkás szappanja, utána Alverde gyógyiszapos arctonikja zsíros bőrre és este Ilcsi csipkebogyós habkréme. Ez nagyon jó, semmihez nem hasonlítható.Amikor felkened, egy először egy enyhe meleg érzés lesz, utána pedig egy hihetetlenül megnyugtató érzés.Vaterán tudsz venni.Nappalra pedig ugyanez, csak almás-citromos habkrémben.Ezek olyan természetesek, hogy meg is lehet enni.

2010. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ja, ezt elfelejtettem mondani, de tonikot és lemosót nemhasználhatok, csak amit a bőrgyógyász adott.

Szóval tényleg csak hidratáló kéne

2010. aug. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!