Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befelé növő szőrszáltól...

Befelé növő szőrszáltól kialakult gyulladás? Többi lent!

Figyelt kérdés
Heló! Borotválkozás után néhány szőrszálam elkezdett befelé nőni, ami miatt kis piros pattanásra hasonlító cumók alakultak ki. Először gennyesek voltak, de már maguktól kifakadtak. Már 2. hete nem akarnak igazán lejjebb menni ezek a kis 3-4 mm piros pattanások. Aztán most felfedeztem, hogy bizony ezekben a kis piros dolgokban látszik a befelé növő szőrszál. Tehát az lenne a kérdésem, hogy ezeket nyilván steril tűvel elég kiszabadítani, majd fertőtleníteni, és betadinnal kenni, vagy teljesen el is kell távolítani ezeket a szőrszálakat? Majd, hogyha ennek a műveletnek vége körülbelül mennyi idő alatt mennek le ezek a pattanások? Előre is köszönöm a segítséget.

#szőrtüsző #szőrtüsző-gyulladás #szőrtüsző gyulladás gyógyulás
2021. márc. 22. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha néha-néha benő, akkor én kipiszkálom tűvel aztán szemöldökcsipesszel kihúzom.

Pár nap alatt lemegy a gyulladás

2021. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És, hogyha nem húzom ki, csak kiszabadítom, akkor nem múlik el a gyulladás?
2021. márc. 22. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is elmúlik, de én mindig kiszedem.
2021. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!