Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől ilyen az arcom?

Mitől ilyen az arcom?

Figyelt kérdés

Már minden féle arclemosót, kozmetikumot, krémet kipróbáltam rá de állandóan jönnek ki rajta ilyen apró kis viszkető pattanások. Meg az egész arcomon ilyen apró pici kis pöttyök vannak. Alapozóval jól eltakarható de már direkt azt se használok rá.

Az Aloe First segít valamennyit de az se sokat.


[link]



2021. ápr. 5. 17:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Lehet valamelyik termek irrital.

Erre neked kell rajonni melyik.

Javaslok Tindigoval (Tajdi Ildi) egy konzultációt.

2021. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy vannak napok mikor teljesen jó vagyis hát az túlzás hogy teljesen de azért szebb meg van amikor nagyon csúnya. És nehéz így bőrgyógyászhoz elmennem mert amilyen szerencsém van pont akkor megyek mikor semmi baja az arcomnak.
2021. ápr. 5. 17:30
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás kiütésnek tűnik. Hipoallergén kozmetikumokat próbáltál már?
2021. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kozmetikumokat használsz? Így elsőre nekem is irritációnak tűnik.
2021. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt az Online konzultációt sajnos most nincs 25. ezer forintom erre
2021. ápr. 5. 17:32
 6/24 A kérdező kommentje:
Azaz igazság hogy mostanában már semmit nem merek rákenni régebben próbálkoztam mindenféle kencével. Mindjárt leírom hogy miket használok
2021. ápr. 5. 17:33
 7/24 A kérdező kommentje:

Reggel hideg vízzel szoktam megmosni az arcom. Aztán nagyon ritkán teszek fel alapozót de abból is ha teszek akkor természetes alapanyagokat tartalmazót.

Este pedig fürdés után a Loreál Hydra Genius gél állagú krémjét szoktam felkenni. De biztos hogy nem attól ilyen mert már jóval az előtt is ilyen volt az arcom. Ezt csak azért teszem fel mert úgy érzem nem rosszabb tőle.

2021. ápr. 5. 17:35
 8/24 A kérdező kommentje:
De viszont lehetséges hogy igazatok lesz mert úgy érzem hogy ezek nem pattanások mert mindig úgy kezdődnek hogy elkezd viszketni egy ponton az arcom olyan mintha egy szúnyogcsípés lenne elkezdem vakarni és másnapra egy kis pattanás szerű képződmény van ott. Nem tudom sajnos jobban leírni.
2021. ápr. 5. 17:36
 9/24 A kérdező kommentje:
Mindjárt megpróbálok még világosabb helyen képet csinálni hátha jobban látjátok
2021. ápr. 5. 17:38
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

A L’orealt felejtsd el, olyat ne kenj magadra, amiben alkohol, parfüm, szulfát van. Az alapozót is teljesen hagyd el, míg nem jön rendbe az arcod.

Esetleg aloe gélt használhatnál rá, az talán megnyugtatja, de a kemikáliákat mellőzd.

2021. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!