Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fogadjam el hogy 23...

Hogyan fogadjam el hogy 23 éves férfiként kopaszodom?

Figyelt kérdés

Egyenlőre nem látszik csak én érzékelem, de folyamatosan nő a V-alak a homlokom felett. Tudnátok írni kopaszodással kapcsolatos pozitívumokat, esetleg lányok nektek mennyire számít hogy milyen a haja egy férfinak?


Apám is kopaszodott, de ő 28 éves korában, ha apámhoz hasonlóan fogok kinézni akkor úgy fogok kinézni mint Louis De Funes.


Esetleg tudnátok hasonló híres embereket írni akik kopaszok voltak?



2021. jún. 6. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nagypapámnak 28 évesen már felül nem volt haja. Ennek ellenére volt felesége, született 3 gyermeke, meg 6 unokája, és köztiszteletben álló ember volt.

Nekem sem tetszik, hogy kopaszodok, de látod, ettől még nem dől össze a világ, és azért Louis de Funes sem volt egy elveszett ember. ;)

2021. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
A csajok szeretik a kopasz csávókat. Vágasd le rövidre, aztán nézd meg hogy áll, tetszik - e neked, aztán meglátod.
2021. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Én saját tapasztalatból mondom, hogy kopasznak lenni jó. Azt tudom ajánlani, hogy menj elébe a kopaszodásnak, és borotváld le mielőbb az egészet. Egy kis sport és magabiztosság még mellé, és nyerő leszel a csajoknál. Nekem sokkal nagyobb sikerem van náluk, amióta tükörkopaszra borotválom a fejem. Egyébként szintén kezdődő kopaszodás miatt döntöttem így, de ma már azt sajnálom, hogy nem tettem meg már hamarabb.
2021. jún. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Hát így jártál, de azért csak fog jutni valaki. N
2021. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha nagyon béna a hajvonalad így, akkor borotváld le az egészet.


De különben meg attól hogy ronda a hajad, még lehetsz kedves, kiegyensúlyozott, tiszteletreméltó ember, sőt még boldog is.


(Együtt érzek veled, nekem sajnos lányként olyan a hajvonalam, mint amikor a pasik elkezdenek kopaszodni, szóval nagyon béna. És nem kopaszodás, egyszerűen csak így nő a hajam.)

2021. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Mi nők tudjuk, hogy a férfiak nagy százaléka kopaszodik, ez az élet rendje. Párom 30 éves, félül már nagyon kevés haja van, én vagyok a fodrásza, ugy vágom, hogy felul hosszabb legyen 12 mm körül, míg alul 3-4 mm és úgy annyira nem vészes. Azt sosem ertettem, hogy valaki miért vágja le ez miatt kopaszra, az szerintem nsgyon béna.
2021. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak azok más idők voltak egyes válaszoló.
2021. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most is ugyanúgy működik. Kollégám évek óta kopasz felül, 32 éves, senkit nem zavar.


Ilyen típusú a haja:

[link]

2021. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Több unokatesómnak is elfogyott a haja 25 éves korukra. Levágták rövidre(nem full kopasz, kis tüsi megmaradt), borostát növesztettek és eskü jobban áll nekik, mint anno a hosszú haj. Sőt, a kopaszodó hajnál bármikor jobb a kopasz, hidd el.
2021. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és kopaszodom,azt mondom addig szerencsénk van amíg a felèig megvan,addig egy jó fodrász tök jól meg tudja csinálni. Ha meg már nagyon nagy lenne,akkor vagy leborotválom teljesen,sokaknál az is nagyon jól áll.De még ott az esély a hajtetoválásra vagy a hajbeültetésre is,meg elvileg fèrfi felragasztható paróka is van,bár én magyarországon nem nagyon láttam. Én vettem a dmbe alpecin tuning sampont,az hosszabbítja a kopaszodás folyamatát.
2021. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!