Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyári túlzott izzadás elleni...

Nyári túlzott izzadás elleni praktikák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy rendkívül erőteljesen izzadok nyáron nem annyira melegben is (23-25 fok). Sajnos úgy érzem, hogy az önbizalmamat folyamatosan ez a földbe még jobbban döngöli, habár világ életemben önbizalomhiányos voltam. Határozottan nehezíti számomra az ismerkedést is, mivel folyamatosan izzadok, nem tudok másra emellett koncentrálni, illetve amint tudok jövök haza, hogy levegyem az izzadt ruhámat és hűvösben legyek. Ebből fakadóan soha nem megyek sehova a barátaimmal (akik szintén nagyon kevesen vannak, mert most költöztem új városba), illetve mivel a meleg miatt sűrűn visszautasítottam a meghívást, így már nem is hívnak. Úgy érzem változtatnom kell valamin, mivel egyedül vagyok, és még magányosabb leszek az idő elteltével, nem lesznek barátaim és a folyamatos önbizalomhiányból is már rendkívül elegem van. Bármilyen erre való praktikát és taktikát (a világos ruházat és sok folyadékbevitel mellett/helyett) esetleg ismertek?

2021. jún. 9. 13:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Olyan dolgokat irtam, amiket te tudatlansagbol elvetettel volna startbol. Ha sikerulne tullepni a kicsinyessegen es kiprobalnad a gyorsan szarado oltozet tanacsomat, megjonne a szegyenerzet is. Addig izzadj csak szepen es hadd fokozza benned a szorongast, feszultseget, kisebbsegi komplexust, amit elozo hozzaszolasod hangnemevel megvillantottal, hatha eljutsz a panikbetegsegig! ;)
2021. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

11-es te nem vagy szazas. nem az elozo kommentelo vagyok, de netto baromsagokat irsz, gondolom ilyen tapados szintetikus romuha fetised van, de ezek a ruhak nem veletlenul lettek SPORTOLASHOZ kitalalva. 1-2 orat viselni oket oke, de egesz nap ezekben rohadni.. hat nem tudom, nekem baromira nem komfortos, plusz nem akarok mondjuk dolgozni vagy randizni a futo cuccomban menni.

plane nem szintetikus alsogatya, tejoeg.. nem akarok belegondolni, milyen szaga lehet az intim reszeidnek, ha egesz nap izzadsz 40 fokban a szuk szintetikus, nem szellozo gatyadban...🤢


a klima meg baromsag. nekem par eve van itthon, egy fokkal sem izzadok jobban vagy kevesbe tole. ez nem befolyasol semmit. aki izzados, annak tokmindegy, ezt nem befolyasolja az, hogy milyen homersekletu szobaban vagy otthon, tehat ismet baromsagot irtal.


a ‘fogyj le’ reszben annyi igazsag lehet, hogy kover emberek valoban jobban izzadnak atlalaban, de nem csak egy kover ember kehet izzados. en vekony vagyok es megis izzadok, ez adottsag. elobb talan ra kellett volna kerdezni finoman, higy nem tulsulyos-e a kerdezo, nem egybol azzal jonni, hogy fogyjon le, mert ez igy szinten baromsag es bunkosag is.

2021. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

11: És te beszélsz arról, hogy nem kellene névtelenül ismeretlen embereknek beszólogatni. Tipikusa megszólalt a gödörből a lyuk esete.

Kedves V. J. nem kell privátokat írnod nekem, nem vagyok egy ilyen rosszindulatú emberre kíváncsi, mint amilyen te vagy. Tiltalak.

2021. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
12: Erről van szó. Persze ezt 11-es (alias V. J.) nem érti, mi vagyunk a hülyék, ő meg az okos (szeretne lenni...).
2021. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%

Utoljara leirom, hogy en tapasztalatbol beszelek. Nekem is, hozzatok hasonloan, megtanitottak a szuleim a regi bolcsesseget, hogy melegben pamut a jo, es en is hordtam hosszu idon at pamutot.


Mindenkinek joga besertodni akarmin, csak nem biztos, hogy erdemes. :D

2021. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

Fölösleges vitatkozni gyerekek.

Évek óta bizonyított dolog, hogy mindenből a pamut a legjobb.

Pont ezért nem nagyon ajánlják pl a Kínai cuccokat, mert minden "műanyag". Izzadsz benne mint a ló.

A legjobb összeállítás, a 85% pamut, 15% elasztán.

De ez a 15% is csak azért, hogy ne gyűrödjön, ne kelljen vasalni.

A sport kategória az egész más.

De ott sem minden sportágban műanyagban vannak.

Teniszben pl a női ruhák is, és a férfi fölsők is mind 85% pamut.

A 100 méteres síkfutás az pl műanyag, mert számít a légellenálás. De nincs is rajtuk órákig. Egyből öltöznek át.

2021. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!