Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyantáról ki mit gondol?...

Cukorgyantáról ki mit gondol? Tapasztalat, tipp, akármi?

Figyelt kérdés
Főként intim területen, hónaljon alkalmazva. Esetleg ha bevált recept, márka, akármi tipp.

2021. jún. 10. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem vált be, én bajuszra használtam, és bajuszt is csinált. Leszedte még a bőrömet is. A szám körül mindig volt 2 sebes vonal.
2021. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Xepil. Nagyon hatásos. Én is intimrészen használtam. Csak nagyon kicsit fáj és vízzel le is jön
2021. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én csak lábon és karon használtam, de nekem bejött. A sima gyantánál ezt az én bőröm jobban tolerálta és gyorsabban elmúlt utána a pirosság is. Ez is fáj, de egy picit kevésbé és ami még előnye, hogy vízzel simán lejön a maradék. Ha otthon csinálod a cukorgyantát és nem veszed, akkor nagyon kedvező árban is, egyetlen hátránya, hogy eleinte lehet nem lesz tökéletes az állaga, mert nem is csak az összetevők aránya számít, hanem az is, hogy mennyi ideig főzöd. De rá lehet érezni, csak kellhet hozzá egy kis gyakorlat. Receptet én valamilyen netes cikkből szedtem hozzá.
2021. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2, ha előtte babapúdert teszel rá akkor nem jön le jobban? Ezt valahol hallottam, még nem próbáltam, de hátha.


Kérek mindenkit, hogy mások tapasztalatait ne pontozzuk le, mivel válasz a kérdésemre, tehát hasznos. :)

2021. jún. 10. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rá púder. Mivel cukor a víztől olvad
2021. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 áhh, mondjuk.. logikus 😅🤦‍♀️😅
2021. jún. 10. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkell tanulni használni ami elég nehéz tud lenni , de amúgy nagyon jó szerintem.
2021. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Interneten olvastam róla jókat, gondoltam én is kipróbálok már másfajta metódusokat így 5 év után, hátha jobb is létezik a borotvánál, epilátornál 😅

2021. jún. 10. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen szőrzettel lettél megáldva. Gyenge és közepes szőrnél egész jól működik, de erősre csak a méhviasz alapú gyanták jók. Nekem ez a tapasztalatom. Vagy IPL/lézer amennyiben kellően sötét a szőr színe.
2021. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 hát olyan változó. Az aadott területeken ahova keresek, szerinem közepes és erős közti. Köszi a tippet☺️, bár a lézert inkább hanyagolnám 😅
2021. jún. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!