Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz ha egy huszoné...

Szerintetek gáz ha egy huszonéves felnőttnek ilyen halvány rózsaszín haja van?

Figyelt kérdés

Rólam van szó.24 vagyok lány.

Szeretnék majd színes hajat és az ilyen pasztelles halvány rózsaszínt néztem ki, de a frizura sima maradna azaz sima egyenes frufruval így azért nem olyan extrém talán se vad de mégis szolid.

Nem olyan munkahelyeken dolgoztam eddig ahol lett volna bármi dresszkód sőt ahol dolgoztam ott több dolgozónak is volt jobbnál jobb extrém színű haja. Én nagyon fiatalos vagyok, sokan nem is gondolnak felnőttnek az arcom miatt is. Talán ez azért jó most. :D

Régen mindig azon izgultam ki mit gondol rólam, a külsőmről hogy röhejes vagyok és kinevetnek vagy ilyesmi de mára kinőttem és belevágok ilyen dolgokba de azért rákérdezek csak kíváncsiságként ki mit gondolna:).

Amúgy ilyesmire gondoltam csak rövidebbre picit olyan váll alatt kicsivel: [link]

Nem vagyok tetőtől talpig rózsaszín szóval ne egyből erre gondoljatok csak a hajam lenne az.



2021. jún. 22. 18:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%

Ez ilyen anime haj :D

De amúgy nem gáz, csak van akinek egy kicsit furcsa.

2021. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.kinek mi ugye :D

nem mindenki néz animét, én nézek igaz de nekem nem egyből arra szociál.

2021. jún. 22. 18:20
 3/12 Metionin ***** válasza:
59%
Nem gáz, mondom én ezt 31 évesen sötétkék-lila galaxisos hajjal :D soha egy munkahelyemen sem volt belőle gond, max az utcán néha megnézik.
2021. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3.biztos klasszul állhat így elképzeltem is :D
2021. jún. 22. 18:36
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Nem, jól néz ki.
2021. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
30 éves vagyok és ha a munkahelyem engedné akkor én is színes hajjal mászkálnék.
2021. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6.megkérdezhetem mi a munkahelyed ahol ezt nem engedik?
2021. jún. 22. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
A stílus számít, csak úgy nézne ki jól
2021. jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tök jó, szolid, de mégis menő, és fiatalos. Szerintem mindenképpen csináltasd meg!!!🥰❣️💇‍♀️ Ráadásul ilyen váll alá érően, tuti nagyon jól néz ki.😊
2021. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
6os vagyok: ügyintéző vagyok és ügyfelekkel foglalkozok de hétfőtől másik munkahelyem lesz ahol viszont nem gond, szóval erősen gondolkodok hogy most van itt az ideje kipróbálni valami színt, egyetemen van még 2 félévem aztán gyakorlat és akkor meg megint nem kéne színes hajjal parádézni.
2021. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!