Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a dauerolt hajam. Mit...

Utálom a dauerolt hajam. Mit kezdhetnék vele?

Figyelt kérdés

Még novemberben (7-8 hónapja) lett dauerolva, akkor még szép is volt, szerettem. Most már kb. 15 cmt nőtt le és undorító, tiszta száraz és olyan mint egy szénakazal, már nem is göndör hanem random hullámok vannak benne és semmi tartása sincsen, hiába kezelem mindennel🥺 (olaplex, olajok, hajpakolas stb). Már ott vagyok hogy levágjam az egészet kopaszra komolyan mondom... Vasalassal összesen 3x próbálkoztam, úgy is szörnyű🥴


Lehet még utána szép egészséges hajam? Meg kell várni amíg egészen lenő?😤 Már nem bírom..



2021. jún. 29. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki egy jó rövid hajat, úgy, hogy a dauerolt részt levágatod.
2021. jún. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Egyenesítsd ki dauerral. Veszteni valód nincs.
2021. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le, szerintem is.
2021. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nyár van kipróbálhatsz egy jó rövidet és addig is a sok dauerolt kipihenni a hajhagymák
2021. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, de hozzáteszem én 15 éves voltam, amikor megcsináltattam 😅. Volt egy sorozat, a Carrie naplója, ami Carrie Bradshae középiskolai kalandjait meséli el, és imádtam ASR ruháit, haját meg ezt az egész milliőt. Pont az fodrászhoz való időpontom előtt olvastam egy cikket a Meteopolban a sorozatról amiből kiderült, hogy a sorozatbeli Carrie haja valójában paróka és hogy nem igazán lehet ezt dauerrel szimulálni. Végül úgy voltam vele, hogy jó legyen, én megpróbálok magnak egy kó kos '80-as évek vibe-ot varázsolni és göndör hajjal, szìnes szoknyában, bakancsban és edgy kötött pulcsikban suliba járni. Nos, az első egy hétben még tetszett, de aztán bementem a suliba és mindenki leszólta az "afro-hajamat" - sajnos rá kellett jönnöm, hogy dauerrel sosem lesz igazán szép gyűrűs hajam, mint a természetesen göndör embereknek... Akkor kezdett tőle elmenni a kedvem. Aztán ugye jöttek a hidegebb, párásabb idők, amikor a hajam egyszerűen megbolondult, össze vissza állt. Nyárra lett benne egy jó 10 cm-s lenövés. Borzalmasan festett, az teteje egyenes volt, de ugye az aljában ilyen hülye göndör hullámok... Ráadásul a hajam több hónapig dauer vìz szagú volt, főleg, ha nedves lett és ezt senki sem igazán dìjazta.


Végül megvártam amìg lenő, nagyjából 2 év kellett, hogy a hajam teljesen regenerálódjon a kezelést illetően. De hát hibáiból tanul az ember. Ki kellett próbálnom, hogy rájöjjek ez nem nekem való.


Egyébként próbálkozhatsz keratinos hajegyenesìtéssel. Ha többször megcsináltatod kiszedi azért a dauert.

2021. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!