Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyire fontos a kondicionáló?

Ennyire fontos a kondicionáló?

Figyelt kérdés

Dús göndör sötétbarna hajam van, váll alá ér, hetente egyszer mosom és csak sampont használok rá (+párhetente hajpakolást), de az egyik barátnőm teljesen kiakadt, hogy mi az hogy én nem használok kondicionálót, meg az milyen fontos, annál kezdődik a hajápolás stb stb.

Akárkihez mentem fodrászhoz meg csak úgy ismerősök mindenki dicsérte a hajam, meg mondták, hogy milyen egészséges, úgyhogy eddig meg se fordult a fejemben, hogy ez egy "muszáj" a hajápolásban. Szerintetek?

Esetleg tudtok ajánlani akár márkát, akár konkrét terméket?


2021. júl. 22. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A göndör haj alapvetően más ápolást igényel mint egy egyenes. Illetve úgy vettem észre, hogy egyre többen állnak át a porozitás alapú hajápolásra.


Ha dicsérik, hogy szép a hajad, akkor nincs nagy baj.

2021. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell. Eleve parasztvakítás egy csomó kence, de ha nem is igényled, akkor minek? Mert azt mondták...? Majd használsz, ha szükségesnek érzed.
2021. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!