Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Tényleg nagyon csúnya a...

Fiúk! Tényleg nagyon csúnya a rövid haj?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősöm levágatta a hosszú haját ilyen vállig érőre, azóta a férfi ismerőseimtől folyamatosan azt hallom hogy mennyire csúnya szerintük, és hogy sok nőnek jön egy ilyen bekattanása hogy levágatja. Mindig hangsúlyozzák hogy ők mennyire hosszú haj pártiak, attól szép egy lány ha hosszú a haja stb.


Szerintetek is ennyire számít?



2021. szept. 23. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

F/31 vagyok, és nekem tetszik a rövid haj a nőkön, de ezzel valóban egy kisebbséget képviselek. Írtad, hogy vállig érő lett a barátnőd haja, az ráadásul még nem is számít rövidnek.

Például: egy volt kolléganőmnek nagyon rövid, fiús haja volt (szerintem még mindig, csak már nem találkozom vele) de kb. 3-4 centis, tényleg nő létére nagyon picire volt vágva. De helyes arca van, bájos, nőies kisugárzása van és nagyon jól áll neki az a haj. Lehet ez személyiségfüggő is.

2021. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Már bocsánat de mi lenne ezzel a baj.

Nekem amikor rövid hajam lett sokan (férfik) mondták hogy nem jó de aztán rá 1 hétre mégis azt akarta hogy felnézzek rájuk és több legyen mint barátság.......

2021. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Fej és arcformától függ.
2021. szept. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Férfi titkokat osztok meg, de a legtöbbünknek amikor ilyen történik egyből f.sz lohasztás lesz.

Volt egy csaj. Baromira aranyos és szép volt hosszú hajjal. Szerintem is jól nézett ki, ismerősöm meg szabályosan oda volt érte. Harmadiknak is bejött. Aztán kattant nála valami. Levágatta valami fiús frizurára. Hirtelen annyi lett a szép csajból, hogy láttam-e mi történt. Hirtelen éles váltás és egyik se volt oda érte.

Ez több csajnál megtörtént. Volt olyan nő viszont aki rövid hajjal kezdte a sulit majd 1-2 év után hosszú lett a haja és egyből "jó csaj" lett az addigi fiús helyett.


Van olyan akinek bejön a rövid, de az nem a többség. Az pedig, hogy vagány lesz-e tőle... Inkább azt mondanám, hogy olyan mint egy kamaszodás előtti fiú legalábbis arcra. Sminkkel persze lehet "nőiesíteni".

2021. szept. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem hosszú hajam volt, levágattam áll alá. Mindenki el volt ájulva (férfiak is), hogy mennyivel jobban áll így.
2021. szept. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja.
2021. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Személy szerint nekem sem jön be a rövid haj. Nekem a derékig érő vagy az annál is hosszabb a kedvencem. De minimum a melléig érő legyen.
2021. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy így van.

Legalábbis személyes tapasztalom szerint a rövid hajú nőket sokkal hamarabb találja meg a "szerelem" vagy a párkapcsolat legalább is.

Csakhogy egy példát mondjak amit étéltem. Egy lány barátom akiért odavoltak mindig is a férfiak, levágatta a haját nagyon de nagyon rövidre. És ezután a való életben is sokkal többen szólították le de még a közösségi médiában is bőven megnőtt a követőinek száma

2021. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!