Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám azt feldolgozni...

Hogy tudnám azt feldolgozni hogy kb minden fiatal nőnek/lánynak hosszabb haja van mint nekem és nem nő a hajam bármit csinálok?

Figyelt kérdés

Most épp vállig ér a hajam. Eddig a max hosszúság olyan volt hogy majdnem mellig ért de évekig úgy volt, és egyszerűen nem növekedett semennyire tovább a hossza mert vissza tört.... iszonyú lassan és nehezen nő a hajam pedig már nem is festetem. Szedek sörélesztőt, semmi. Szedhetek bármit, semmi.

Ha ez így megy még 30 éves koromra se lesz hosszú hajam. Póthajat nem akarok mert gusztustalannak, drágának tartom.


Hogy tudnám így magamat mégis teljes értékű nőnek tekinteni?


25/n



2021. szept. 27. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem a haj hosztól lesz valaki extra nőies vagy nőietlen.

Nekem is hasonló a hajam csak az egyémre érkeznek dicséretek is mert szép róka/természetes vörös.


Én túltettem már magamat a haj kérdésen. Nem olyan jó minőségű tele van forgókkal és vékony szálú viszont a színe szép, meg viszonylag egészséges, csak valamiért nem nő annyira gyorsan.


Másrészt megtanultam más előnyösebb tulajdonságaimat hangsúlyozni. Pl jó alakom és stílus érzékem van és eléggé egyedien és rendhagyóan öltözködök, valamint jól tudok sminkelni (számomra ez nem az elmaszkírozásról, önelnemfogadásról, sokkal inkább az igényes szépségét kiemelő sminkről és kreatívitás megéléséről szól) valamint szép egységes a bőrképem és nagyon fehér porcelán szerű alapból a bőröm szóval inkább ezeket a tulajdonságaimat hangsúlyozom és nem azon bosszankodott hogy nem nő a hajam.

Pl rövid pixie frizurával is lehet valaki nagyon nőies csak igényes megjelenés és jó kisugárzás kell hozzá.

Szóval szerintem a hosszú hajjal járó sztereotípiákat nem ártana végre elengedni.

2021. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk néhányan, akiknek nem számít a hajhossz, amikor egy nőre nézünk. Szerintem nem a hosszú haj teszi széppé és értékessé a nőt.

Fogadd el ezt az adottságot (nem beletörődni, hanem elfogadni). Biztos ebből a gyengébb hajból is lehet frizurákat alkotni.

Ja, és többször is voltam fülig szerelmes egészen rövid hajú nőkbe is. Fel a fejjel!

31/F

2021. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ami fura hogy vastag szálú és dús a hajam de mégis nagyon nehezen változik a hosszú "jó " irányba :D
2021. szept. 27. 10:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát jó. Csak én egész hosszú (minimum mell alá, maximum seggig érő) hajjal tényleg sokkal jobban érezném magam de eddig kb egész életemben sosem adatott meg és úgy néz ki nem is fog..
2021. szept. 27. 10:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális fodrászt, akiben megbízol, segítsen neked megtalálni a megfelelő hajformát. Rövidebb hajjal is lehetsz dög, csak olyan kell, ami passzol a stílusodhoz és a hajad minőségéhez is - ebben segíthet egy jó szakember.
2021. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy osztalytarsam akinek iszonyat gyorsan nott a haja. En se panaszkodhatok azert, most novesztem, mar lassan derekamig er.

Hajvitamint szedtel mar?

2021. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a minél hosszabb hajtól leszel teljes értékű nő, emiatt ne aggódj. Nekem pl. kimondottan a rövid hajú nők tetszenek, ami esetemben állig érőnél nem hosszabb hajat jelent.
2021. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
konkrétan hajvitamint még nem de nagyon sokféle vitamint szedek
2021. szept. 27. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

most komolyan emiatt nem tudod magad ‘teljes erteku nonek’ erezni?! nalad agyban van a baj.

ha nem no, akkor nem no, a rovidebb haj is lehet szep, noies es valakinek nagyon is jol all. inkabb egy egeszseges vallig ero haj, mint egy hosszabb, toredezett, elvekonyodott valami.

2021. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miket teszel rá? Lehet, túl vegyszeres, és túl sok neki. Próbálj kevesebb, de természetes termékekre váltani.
2021. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!