Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolási rutin zsíros/kombin...

Arcápolási rutin zsíros/kombinált pattanásos arcbőrre?

Figyelt kérdés

A legtöbb oldalon ezt olvastam:

- Letisztítás : Micellás víz

- Tonik

- Szérum

- Szemkörnyékápoló

- Hidratáló arckrém


Tudnátok nekem ajánlani ehhez termékeket, ami nektek bevált? Lehetőleg ne olyan drágán. Köszönöm.



2021. szept. 27. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy arclemosó a micellás víz helyett sokkal jobb lenne, én úgy tudom a micellás vizet inkább sminkeltávolításra szokták használni a kétlépcsős tisztítás első lépéseként. Ezután kell az arclemosót használni. Nem tudom mi számít neked nem olyan drágának de a CeraVe habzó arclemosója olyan 3000ft körül van, nekem zsíros bőrre jól bevált, jók az összetevői, úgyhogy szerintem megéri az árát.


A cikkek alapján amiket én olvastam a tonik és a szérum egyén függő, szemkörnyékápolót sem használok, így arról nem tudok nyilatkozni.


Hidratálónak szintén egy CeraVe terméket ajánlanék, a Facial Moisturizing Lotiont ami nagyon könnyű, nem hagy zsíros érzetet.


Pattanásos bőrre még a szalicilsav egy jó összetevő, van belőle szérum és lemosó is (az előbb említett CeraVe-ből is. Ha jól tudom azt nem napi szinten kell használni, hanem csak heti néhány alkalommal)


Végül ha naponta több órát tartózkodsz napon egy jó naptej is szükséges lehet.


Ha jobban bele szeretnéd magad ásni a témába és profiktól szeretnél informálódni ajánlom Cassandra Bankson és Dr. Dray Youtube-csatornáját, illetve a magyar nyelvű Skinsmartot.

2021. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem egy olyan kérdésem van, hogy február óta rutinozok. Hidratáló, dupla lemosás, fényvédő, mellette niacinamid, szalicilsavas revoxos hámlasztó.

Valamikor kevésbé zsíros a bőrőm, valamikor 2-3 hétig úgy tocsog, de reggeltől estig. Nem tudom ellene mit tenni.

Nagyon kellemetlen.. van valami ötletetek?

2021. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!