Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legépeltetnétek a hajatokat...

Legépeltetnétek a hajatokat titokban?

Figyelt kérdés
Mindig rövid hajam volt. A férjem is így ismert és szeretett meg. Mostanában többször mondta, hogy mennyire bejönnek neki a tüsi hajú nők, de sosem kérte tőlem,legyek az. Úgy döntöttem, mégis kipróbálom és meglepem. Ti meglépnétek ilyet anélkül,hogy megbeszélitek?

2021. szept. 29. 00:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
64%
Klassz, hogy ezen gondolkodsz. De ne titokban tedd meg. Szerintem engedd meg neki, hogy ő gépelje le a fejed, imádni fogja.
2021. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
87%
Ha mondta mennyire bejön neki a tüsi haj enged meg neki az is nagy meglepetés lenne neki de még nagyobb közös élmény ha a párod nyirna
2021. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
57%

Ha nekem tetszik, akkor igen.

Ha nem tetszik, akkor más kedvéért kizárt.

2021. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy páran félreértik a helyzetet...

Nem a férje állandó unszolásának akar eleget tenni a kérdező, hanem szimplán tudja, hogy tetszene a tüsi haj a férjének, és gondolta, hogy örömet szerez neki. Nyilván a kérdezőnek sincs ez különösebben ellenére.

Ráadásul nem is derékig érő hajat vágatna kopaszra vagy ilyesmi, hanem rövid hajat rövidebbre.

A kérdés csak annyi, hogy ezt meglepetésként tegye-e, vagy beszélje meg a férjével előtte.

2021. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
48%
Milyen hosszú most a hajad? és mekkora rá az esélye hogy legépeld? Amennyiben megléped és jelenleg hosszú illetve nincs festve azon nem gondolkoztál, hogy el adományozd? Kár lenne kidobni.
2021. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
76%
Ez a fétises, hagyjátok már. Milliószor volt már. A férje/párja miatt akarja lenyíratni, kinek van kopasz feje, hagynátok e hogy pénzért leborotválják a fejeteket, mennyi pénzért engednétek. Ezt mindet rengetegszer megkérdezte már, a stílus is ugyanaz, ne dőljetek be.
2021. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

A 14-es válaszadó jól látja a helyzetet.

A 16-osnak üzenem, hogy már elég unalmas, hogy bárki hozza fel a hajvágás témát, ez rá a reakció, hogy fétises a kérdező, meg ugyanaz a kiíró . Engem érdekel a téma, mint a kérdésemből is sejthető. Több hasonló kérdezővel is kapcsolatba kerültem, és nem, nem ugyanaz az ember mind. Ha fétisesek is, tök mindegy. Nem csak egy ilyen fétisű ember él az országban.

2021. okt. 4. 22:03
 18/34 A kérdező kommentje:
Ja, a lényeget nem írtam meg. Nem léptem még meg a nyirást, de köszönöm szépen a véleményeket. Pár nap-hét és ha bátrabb leszek, lépek.
2021. okt. 4. 22:05
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neki kérd meg hogy levágná-e sztem erősítené a kapcsolatotok..
2021. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%
100% eggyet értek a 19 és én is ezt az állást támogatom csak jobban megerősíti a kapcsolatot.
2021. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!