Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legépeltetnétek a hajatokat...

Legépeltetnétek a hajatokat titokban?

Figyelt kérdés
Mindig rövid hajam volt. A férjem is így ismert és szeretett meg. Mostanában többször mondta, hogy mennyire bejönnek neki a tüsi hajú nők, de sosem kérte tőlem,legyek az. Úgy döntöttem, mégis kipróbálom és meglepem. Ti meglépnétek ilyet anélkül,hogy megbeszélitek?

2021. szept. 29. 00:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Igazából teljesen jól bevált, hogy 3 mm-esre nyírja. Aztán én őt nullásra.
2022. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
50%
Nőként irigykedem :) jó kis kényelmes sünis haj
2022. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
70%

Ezen sokat gondolkodtam én is még régebben.

Viszont nekem mindig is hosszú hajam volt. Megismertem a férjemet és bármikor amikor filmeztünk vagy csak látott egy rövid hajú hölgyet, mindig megjegyezte hogy ez nekem sokkal jobban állna mint az adott hölgynek.


1 éve egy elrontott hajfestés miatt eltört a hajam nagyon, ezért úgy voltam vele, hogy most vagy soha.

Nagyjából 1 éve hordom a rövid hajamat. A férjem imád játszani vele, simogatni, és nem utolsó sorban nekem is sokkal jobban tetszik és egyszerűbb is.


Igaz most még csak oldalt van géppel nyírva de a gondolattal én is játszok hogy a felül 3cm-es hajamat is tüsire kellene nyírni

2022. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
31-es vagyok. Bár nagy feltűnést keltek a tüsi hajammal, imádom.
2022. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!