Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlotok...

Milyen sampont ajánlotok könnyen zsírosodó hajra és mégis száraz,törékeny hajvégekre?

Figyelt kérdés
Olyan sok sampont kipróbaltam már,használok hajolajakat,balzsamot meg mindent mégis a hajam nagyon száraz mindig,kezelhetetlen és sosem áll jól ráadásul 1 nap alatt zsiros lesz. Sosem szoktam vasalni,mosni hetente 2x szoktam. Tudtok ajánlani jó termékeket? Nektek mi vált be?

2021. szept. 30. 17:50
 1/3 sszeszi válasza:
100%

A lényeg h ha zsírosodsz az a fejbőröd miatt van, akkor zsírosodás elleni sampon kell.

Ha hajvégeid töredezettek, akkor töredezett hajra való hajpakolás/kondicionáló kell.

Termék véleményeket a kremmania.hu-n találsz

2021. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vitaline regeneráló sampont használok (fekete a tubusa) és argán olajas pakolást (ez pedig arany-sárgás színű dobozban van) , illetve inecto argán olajas hajvégápolót, nekem nagyon beváltak. Így 4 naponta kell mosnom, de még talán a 4. napon is jó lenne összefogva, előtte 2 naponta kellett mosnom.

Krémmánián valóban tudsz értékeléseket olvasni.


Nekem a zsírosodásra valók nem igazán váltak be, nagyon kiszárították a hajam kb csak a töve volt normális de onnan lefelé mint a seprű kB, pakolás ide vagy oda.

Anyukámnak viszont pont ez jött be, levendulás schauma sampon segített neki, talán ez is ilyen egyéni dolog..

2021. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sampont mindig a hajtőhöz válassz, balzsamot mindig a hajvéghez.

A samponnak a haj tövén kell dolgoznia, a hajvégnek elég az, ami mosáskor végigfolyik rajta. A hajvégeknek pedig ápolás kell, a balzsamnak semmi keresnivalója a haj tövén. Csak elnehezíti és zsírosítja.

Válassz szilikonmentes terméket, ez is fontos. A szilikon eltömíti a hajszálat, nem hagyja nedvességhez jutni.

A törött részeket pedig le kell vágni.

2021. okt. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!