Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás, mit lehet tenni?

Hajhullás, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hullik a hajam, nem vészesen. Ha "beletúrok" pár szál (5-10) a kezemben marad és hajmosásnál is látom a kádban. Mindez egy oldalról, nagyjából a bal szemöldök feletti hajas részről, ez valamennyire látszik is.


Kérdésem az lenne hogy mit lehet tenni? Igazából csak az zavar, hogy nem szimmetrikus, a hullás nagy része egy adott helyre koncentrálódik. Alapvetően dús, erős hajam van, itt viszont már kezd látszani a fejbőr.

Vérkép volt minden rendben. Pajzsmirigy alul működésem van, de évek óta kezelve van és eredményeim jók.


26F


2021. okt. 30. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fogaid hogy vannak?

Ha egy területre koncentralodik a hullas akkor előfordulhat, hogy egy rossz fog okozza.

2021. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, nekem is a fogam okozta. 27/N.
2021. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az alpecin c1 jó sampon, sok babahajam nőtt, amikor használtam(akkor még bent volt a rossz fogam). De első körben fogdoki. 2es voltam.
2021. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fogaimmal nincs baj, legalábbis nem tudok róla. Most az elmúlt pár hónapban nem voltam fogorvosnál (januárban voltam utoljára, akkor azt mondták elég évente). De a hajhullás kezdete óta voltam már (nem most kezdődött, hanem kb. 2 éve) és semmit nem találtak, fogszabályzást javasoltak, de azt mondták az sem szükséges.


Én inkább genetikára gyanakszom mert apai ágon több generációra visszamenőleg ilyen korban beindult a hajhullás, pont ezen a területen. Tényleg csak az zavar hogy egy adott helyen látványosabb és így nem szimmetrikus.


Ennek ellenére valószínű elmegyek, bár remélem nem találnak semmit.


Köszönöm a válaszokat!

Természetesen mások véleményét, javaslatát is szívesen fogadom továbbra is.

2021. okt. 30. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!