Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál voltam,arckezelé...

Kozmetikusnál voltam,arckezelésen,extra érzékeny bőrrel,nagyon piros lett.Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Már több kozmetikusom is volt,mindig atom vörös fejjel jövök ki,nagyon csúnya lett a bőröm.Sajnos tudom róla amúgy is,hogy iszonyat érzékeny.Lett rá kenve mindenféle,hogy minél hamarabb eltűnjön a pirosság,de én így utcára sem merek menni.Valami gyors tipp,hogy minél hamarabb meggyógyuljon ?

2021. nov. 8. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg aloe vera, neogranormon kenőcs. Csodát ezek se tesznek. Valószínűleg fog kelleni 1-2 nap, hogy magához terjen a bőröd.
2021. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez komolyan brutális,nem csak piros,ki is dudorodik ahol kinyomtam,és nem kevés helyen van kinyomva,konkrétan az egész fejem.Fura,mert én szabad szemmel nem láttam magamon ennyi mindent,viszonylag szép az arcbőröm.Na de most..szerintem egy hét is kell neki,de hátha nem..bízok benne.Köszönöm,ki probálom. :)
2021. nov. 8. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Ne engedd a kozmetikusnak, hogy mindenfélét rádkenjen!

Inkább ne is menj többet hozzá. Vagy keress hasonlóan érzékeny bőrű embereket, és kérdezd meg, hogy ők kihez járnak. Amúgy az aloe Vera tényleg jó ötlet. Jobbulást a bőrödnek!

2021. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!