Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl gyorsan zsírosodik a...

Túl gyorsan zsírosodik a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van hogy megmosom és már másnap zsíros, egyébként kb. 3naponta mosom de olyan 1 max 2nap után már nagyon zsíros és látszik is, egyébként nem is nő a hajam. Szoktam vasalni is de ha nem vasalom ki még jobban be zsirosodik, szárítani nem szoktam annyira de úgy egy kicsit tovább bírja.

Próbáltam már ritkábban mosni, próbáltam már sok mindent házi módszerektől kezdve.

Ha lehet olyan megoldást keresek, mit lehet rá venni ami segít ezen az se gond ha kicsit drága csak olyan megoldást keresek mostmár ami tényleg hasznos!

22/L



2021. nov. 9. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Nincs rá megoldás, tapasztalat.
2021. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

szulfát, glicerin, szilikonmentes sampon, ne kenj a hajad tövére a samponon kívül semmit, tegyél teafaolajat a samponba, told ki a hajmosások idejét

belső oka is lehet amúgy

2021. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!