Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha mindennap hajat mosok,...

Ha mindennap hajat mosok, akkor milyen kárt teszek a hajammal? egyik fodrász se mondja meg.. pedig mindegyik mondja,hogy több "kárt" teszek vele...Eddig mindennap mostam,de semmi baja.

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 17:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.. Sok fodrász azt mondja káros... de kontrétan nem írja le... Én is évek óta mosom.. mindennap és dús a hajam :)

Ige,amikor voltak a lezárások próbáltam leszokni... de nem vált be,ugyan úgy zsírosodott.. :(

2021. dec. 2. 04:46
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát a faggyúterkelest nem igazán lehet befolyásolni, valakinek gyakrabban /több termelődik , könnyebben zsirosodik a haja. Tévhit hogy ki lehet tolni a hajmosással , és kevésbé zsírosodik. Most komolyan, valakinek ezt sikerült elérnie? El kell fogadni ha ilyen ha olyan...ha zavar akkor gyakrabban mosni. Ez van. Annyira szennyezett a levegő is, sok por, kosz rakódik le a hajon, nem biztos hogy jó kitolni a hajmosast.

Amivel árthatsz a hajadnak szerintem a rossz fésű, vagy a túl magas hőfokon hajszárítózás, túl szoros "csuri", hajgumi. Ezek gyilkolják rendesen a hajvègeket.

2021. dec. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Nekem például akkor zsírosodik gyorsabban , ha összefogom, na akkor egy két nap és már zsíros. Ha leengedve hagyom jobban bírja. Ha nem szárítom be hajszárítóval és vasalom ki akkor is hamarabb lesz zsiros. Lustasagbol olyan 5-van amikor 7 naponta mosom. De ugyanúgy zsírosodik ha 3 naponta mosom. És szerintem nyugodtan lehet akár gyakrabban is mosni, ha úgy érzed ápoltnak.

Nyáron a meleg miatt szintén jobban zsírosodik. Télen a sapka miatt.

2021. dec. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! sajnos már kiskorom óta hamar zsírosodik... gondolom nekem ilyen... :(
2021. dec. 26. 13:56
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kb 4 évig mostam minden nap a baba mandulás samponjával. Mert úgy éreztem jól magam, hogy ha zuhanyzok, akkor hajat is mosok. Megnőtt, alig töredezett, nem zsírosodott, úgyhogy szerintem nyugodtan moss hajat mindennap, és ne foglalkozz a fodrásszal:D most már nem mosom csak 3-4 naponta, mert nincs kedvem, de mikor abbahagytam a napi hajmosást, nem zsírosodott, szóval nem szokta meg a hajam.
2022. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm... De akkor miért mondják,hogy káros? sajnos mindenkinek más a fejbőrre.. valaki igényli a napi hajmosást valaki nem.
2022. márc. 23. 12:23
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Szerintem olvasták valahol (lehet igazság is benne, mert valakinek lehet tényleg nem tesz jót, nem tudom), és ezért mondják, de ők se tudják miért :D
2022. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!