Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 napja elvesztettem az...

3 napja elvesztettem az inyfék piercingemet és azóta nem raktam vissza semmit, most akkor beforrt az inyfékem?

Figyelt kérdés
3 napja kivettem, aztán eltünt az inyfék piercingem, és azóta nem raktam semmit vissza, félek hogy beforrt és már ha veszek egy új piercinget nem tudom vissza tenni, szerintetek beforrt?
2021. dec. 23. 13:34
 1/3 anonim válasza:
44%
Nincs tükröd?
2021. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szájban gyorsan gyógyulnak a dolgok, szóval sanszos.


A varr ott marad, szóval a tükörrel max azt látod, hogy igen, ott a helye, azt hogy nyitva van-e, csak érezni lehet.


Kis síkosítóval próbálkozz, és belül csavaros ékszerrel.


Ha nem megy, lehet újra szúrni egy picit máshol, mert a seb már nem gyógyul úgy másodszorra.

2021. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sajnos benőtt a lyuk, a szájban valóban nagyon gyorsan akár 1-2 óra alatt is össze tud úgy szűkülni a lyuk, hogy nem megy vissza az ékszer.
2022. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!