Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jogos, hogy haragszik a...

Jogos, hogy haragszik a párom, hogy nem szőrtelenítem a combom?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj számomra az epillálás, a gyantát meg még jobban nem bírom sajnos. A fájdalominger küszöböm nagyon alacsony sajnos.

A lábszáram, a hónaljam, a nemi szervem mindig borotválom. Sajnálom, hogy elkezdtem még gyerekként, mert ezert nagyon durva, szúrós, fekete ott a szőr.

A combomon meg sose borotváltam csak epilláltam, nyaranta 1-2x.

Ott nagyon puham szőr nő. Ami nem tetszik a páromnak benne, hogy picit sötétebb, de néhol meg aranyszínűn fénylik. Én megmondom őszintén úgy lettem nevelve, hogy fogajduk el magunkat úgy ahogy vagyunk és az a lényeg, hogy puha és nem szúr, nem szoktam tudomást venni róla..

Azonban a párom elvárja, hogy mindig mikor találkozunk epilláljam le előtte és nem érti meg, hogy nekem ez fáj. Sokszor bevérzik a lábam, utána tűzpiros és még ruha se bírom, ha hozzá ér. Egy napig fáj. Maga az epillátorom, amúgy jó minőségű. Arról nem is beszélve, hogy kis idő után benő a szőr és szedhetem ki tűvel a benövéseket. Nekem ez kész szenvedés. Én inkább elfogadom, hogy ott van, hiszen nem is feltűnő annyira. Régen nyáron se csináltam és soha életemben nem szóltak meg miatta, pedig azért sok szókimondó ismerősöm van, akik még a herpeszemet is megszolják, ha kinő, hogy fúj hogy néz ki, mintha jól agyoncsapták volna a szám, de ez van. Nem tudok mit tenni.


Aztán 3 éve vagyunk együtt. Azt mondja szerinte azért nem csinálom, mert már nem akarok neki tetszeni. Az jogos, hogy mikor összejöttünk viszonylag gyakrabban próbálkoztam vele, meg mondtam neki, hogy mindig szeretnék tetszeni neki, de ahj egyszerűen annyira utálom csinálni.


A borotválás fantasztikus, de az meg csak 2 napig jó😅 meg utana szúr..


Köszi a válaszokat!!:)


Kellemes ünnepeket!



2021. dec. 25. 13:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

:( tudom, de szeretem őt és ő elmondása szerint semmi mást nem vár el tőlem,csak hogy legyen csupasz a combom

Mondtam neki havonta egyszer max vagy ink másfél havonta

Talán kibírom

De attól én se tartom szépnek ezt tőle, sőt haragszom:/

2021. dec. 30. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!