Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Betartanátok a szavatokat ha...

Betartanátok a szavatokat ha erről lenne szó?

Figyelt kérdés

Fogadtam a kézimeccsen egy fiú barátommal a barátaim hallatára. Elvesztettem a fogadást de abba fogadtunk hogy aki veszít az kopasz lesz. Nagyon elhittem hogy nem veszíthetek de sajnos én veszetettem.


Jövőhéten találkozok velük és már mondták hogy megvan a hajvágó gép is


Mit tegyek? Ha nem engedem meg hogy levágják akkor szavahihetetlen leszek. Ha megengedem akkor... Nem is kell szerintem folytatnom


17/L



2022. jan. 23. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Jó lesz mond meg nekik fokozatosan vágják le és te is vágj sokkal jobb lesz neked, valamint nem egyből leszel kopasz.
2022. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
10 Vagy csak azt hiszed, hogy ők mind megcsinálták volna.
2022. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

4-es válaszoló vagyok

Jaj nem láttam, hogy lány vagy 😂😂 Hát le ne vágasd a hajadat

főleg kopaszra..... Szüleid mit szólnának hozzá? Ne érdekeljen, hogy szavahihetetlennek fognak gondolni a haverjaid, NE vágasd le a hajad. Főleg úgy, hogy nem is akarod. Hidd el, akár tragédia is lehet belőle, ha lekopaszítod a fejed... például sírás-rívás minden nap amíg vissza nem nő, komoly depresszió, a többiek esetleg szekálnának és akár öngyilkosság is lehet a vége.... Nem ismerem a személyiséged, de magamat ismerve, ha én levágnám a hajam kopaszra, hát biztos, hogy meg akarnék halni inkább... Na de nem is írok ilyeneket, hidd el, hogy egy idióta fogadás nem ér annyit...... !

2022. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Utólag mindenki okos, de ilyenbe nem kellett volna belemenni. Azért nem ugyanaz van kockára téve a két oldalon. Fiú barátodnak 2 hónap visszanöveszteni, neked 2+év.

A megoldási javaslat: ha a fogadás tárgya nem tért ki arra hogy mekkora részen leszel kopasz, akkor javaslom az oldalt vagy tarkón felnyirt hajat. Csak fodrasszal, vagy olyan személlyel csináltasd aki tud hajat vágni ne ilyen idiotakkal.

2022. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

Akkor így jártál.


Legközelebb majd lesz eszed. Most vagy betartod és nézel parókát - egyébként ők sem normálisak, hogy képesek lennének elvárni tőled. Vagy ha nem, akkor lefognak és erőszakkal levágják? Szerintem csak szívatnak.

2022. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
Már megint egy kamu kérdés valami perverztől, akinek erre áll fel..
2022. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nos lett már azóta valami kérdező?
2022. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!