Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy gyorsan...

Mit csináljak hogy gyorsan megnőljön a hajam? Mit használjak rá?

Figyelt kérdés
Derékig erő hajam volt de le kellett vágni mert mindig töredezett és hullott mert szőkítve volt. Már erősebb dúsabb most már nem hull. Mikor fog megnőni olyan hosszúra amilyen volt? Nagyon hiányzik a hosszú hajam.

2022. febr. 2. 14:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 3+ litert szoktam naponta, de szerintem 2 lenne a minimum. Nemcsak a hajad miatt, hanem úgy alapvetően is.
2022. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De én nem tudok többet inni
2022. febr. 2. 17:34
 13/20 anonim ***** válasza:
17%

De én nem tudok többet inni


Miért nem tudsz hercegnő?

2022. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Miért lennék hercegnő? 😀

Nekem elég az 1 liter azt is nehéz meginni

2022. febr. 2. 18:06
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
hat akkor vegyel erot magadon
2022. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
kussolj már 7-es menj és fekudj be a hajléktalanok közé ha ennyire a sziveden viseled a sorsukat
2022. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez leginkább genetika

Van olyan férfi ismerősöm, aki nem csinál semmit, és mégis két hónap alatt öt centit nőtt a haja.

A legjobb barátnőm is ilyen.

Amivel kicsit lehet segíteni, azok a vitaminok, még hogy a meglévő hajadat véded. A törött részt levágod, hogy ne törjön le még jobban, plusz úgy szebb is.

2022. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

Nekem elég az 1 liter azt is nehéz meginni


Miért? Van rá pénzed ha már minden hülyeségre elköltöd.

2022. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#19:


Nekem is ez a fura. A hajvitaminok egy vagyonba kerülnek, a csapvíznek meg elhanyagolható az ára kb és sokkal hamarabb elérhető, kényelmes, alapvetően jót is tenne az egész szervezetének a több folyadék…


Szerintem itt inkább az a baj, hogy a praktikus tanácsok ellen kézzel-lábbal hadakozik, míg valami túlhype-olt csodaszerre simán beruházna, merthogy drága = hatásos.

2022. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Próbálok többet inni ma már megittam 1 és fél litert :)
2022. febr. 6. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!